رفتن به مطلب

دلیل حذف شدن از نتایج گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من از جوملا به ورد پرس تغییر cmsدادم.از وقتی که این کار رو کردم یکی دو روز اول هی از نتایج گوگل حذف میشد سایتم.والان چند روزیه که کلا سایتم از نتایج گوگل حذف شده و دیگه نیستش.کسی میدونه دلیلش چیه؟از قسمت وب مستر گوگل هم هرچه فیچ میکنم باز تو گوگل نمیاد.اگه کسی کمکی از دستش برمیاد بهم کمک کنه ممنون میشم.

باتشکر

لینک به ارسال

سایتتونو داده بودین دست به اصطلاح سئو کار یا خودتون رفتین از سایتای خارجی بک لینک گرفتین؟

اگه کلمه کلیدی که قبل تو نتایج بودین و الان نیستین  احتمالا بخاطر اپدیت تایید نشده( به نظر خودم کیفیت بک لینک رو تحت تاثیر قرار داده) اخیر گوگل هستش

نمونه بک لینک مخرب:http://psroc.phys.ntu.edu.tw/cwip/photo/pic.php?CID=1&Album_ID=7&Photo_ID=326&ano=&no=

734 لینک ایندکس شده تو گوگل دارین

سایتتون جدیده؟اگه  اره احتمالا به خاطر رقص نتایج گوگل برای سایت های جدید هستش

ویرایش شده توسط 4M!R
لینک به ارسال

سلام.نخیر دست سئو کار ندادم.سایتم جدید نیس و دوساله هستش.وقبلا روش خوب کار کرده بودم شده بود رتبه اول گوگل تو کلمه لوله بازکنی بود ولی بخاطر مشکلاتی نتونستم همونجوری ادامه بدم و روز به روز سایتم افت کرد و الان در صفحه سوم بود.ومیخواستم از جوملا به وردپرس مهاجرت کنم و بعد باز شروع به فعالیت گسترده در مورد رتبه اش کنم.ولی فعلا از نتایج گوگل سایتم حذف شده.میتونین کمکم کنین؟اگه نمیتونین برگردم به همون جوملا.

باتشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...