فردین

قالب
پیدا کردن این کدها در قالب لطفا دوستانی که میدونن کمک کنن

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

دوستان لطفا به داد من برسید

من قالبی گرفتم که توش تبلیغ سایت دیگه ای هست و هر جایی رو گشتم نتونستم پیداش کنم و پاکش کنم

حتی با افزونه ی String Locator هم سرچ کردم پیداش نکردم .

ولی تو قسمت inspect میاد ولی نمیدونم کودوم فایل قالب هست 

این رو هم اضافه کنم وقتی وارد پنل مدیریت میشم این کدا دیگه نمیاد ولی خارج که میشم هست

یعنی فقط مدیرای سایت نمیبینن بقیه میبینن

این کد ها باعث توی موبایل فقط این قسمتو نشون بده بعد باید خیلی ببریش راست که سایت بیاد به عکس ها دقت کنید خودتون متوجه میشید

یکی از کد ها اینه

<div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Want create site? Find 
<a href="http://dlwordpress.com/">Free WordPress Themes</a> and plugins.</div>

یکی از کد ها هم اینه 

<div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Did you find apk for android? You can find new 
<a href="https://dlandroid24.com/">Free Android Games</a> and apps.</div>

دوستانی من کلافه شدم نمیتونم کد هارو پیدا کنمو حذفشون کنم لطفا کسی اگر میتونه راهنماییم کنه ممنون

امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چی هست

خواهشا راهی بگید که هر بار خودم بتونم اینو پیدا کنمو پاک کنم چون قالب اپدیت میشه و دوباره این مشکلات هست

نرم افزای یا چیزی هست بشه مثل inspect کد هارو ویرایش کرد ولی بشه سیوش کرد

Screenshot (374).png

Screenshot (375).png

ویرایش شده در توسط فردین
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکنه کدها در هر کدوم از فالیهای قالب موجود باشن، حتی ممکنه کدهای این بخش رو رمزگزاری کرده باشن

بهترین کار اینه که تک تک فایلهای قالب رو باز کنید و با زدن کلیهای ترکیبی ctrl+f و وارد کردن dlwordpress دنبال کدهاش بگردید و حذف کنید. البته اگه رمز گزاری نشده باشن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول اینکه سعی کن تم و افزونه های نال دانلود نکنی دوم اینکه اسم تم رو بگو دانلود کنم بهت بگم کودوم بخش رو پاک کنی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 3/11/2017 at 09:35، rezakianoosh گفته است :

ممکنه کدها در هر کدوم از فالیهای قالب موجود باشن، حتی ممکنه کدهای این بخش رو رمزگزاری کرده باشن

بهترین کار اینه که تک تک فایلهای قالب رو باز کنید و با زدن کلیهای ترکیبی ctrl+f و وارد کردن dlwordpress دنبال کدهاش بگردید و حذف کنید. البته اگه رمز گزاری نشده باشن

کد ها رمز گذاری شده بودن به صورت اتفاقی دیدمشون 

ممنون از کمکتون 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      سوالی که داشتم اینه من اخیرا کار روی یک قالبی رو شروع کردم که خب سایت سازنده اش اونو میفروخت ولی من توی یک سایت ایرانی اونو به صورت رایگان گرفتم. فک کنم یه جورایی کرکش کردن
      مشکلی که الان دارم اینه که توی کد سایتم اسم اون سایت فارسی دائما دیده میشه. متاسفانه به خاطر قوانین انجمن نمیتونم نه اسم قالب رو بیارم نه اسم سایت فارسی رو.
      حالا من برای مثال اسم اون سایت فارسی رو میگم "فلان پرس". مثلا اگه توی inspect به فونت متن هام نگاه می کنم اسم فونت رو نوشته "folanpress b Yekan"
      از این موارد بسیار توی قالبم هست و هر روز دارم تو جاهای بیشتر اسمشون رو میبینم.
      چجوری می تونم این اسم رو حذف کنم یا به نظرتون اصلا قالبم رو عوض کنم؟
      این مسئله رو برای چی اون سایت فارسی انجام داده روی Rank سایت خودش تاثیر داره؟

• توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      سوالی که داشتم درباره شخصی سازی قالب سایتم است.
      در حال طراحی قالب سایتم هستم و از قالب publisher استفاده میکنم. در بعضی قسمت ها مثلا لوگوی سایت، اطراف آن Padding: 25px وجود داره. به فایل CSS قالب رجوع کردم و این عدد رو به 0px تغییر دادم و بعد از سیو مشکلم حل شد و padding اطراف لوگوی سایتم نبود. مشکل اینجاست که مثلا در تنظیمات قالب با استفاده از خوده ورد پرس و خوده ابزارهای قالب کافیه گزینه "ذخیره تنظیمات" رو بزنم تا همه چی دوباره برگرده و Padding مجدد بوجود میاد. این رو هم میدونم که اینها یک سری کد هستند که با زدن "ذخیره تنظیمات" اجرا میشن و اعدادی که دستی تغییر دادم رو مجدد با تنظیمات از پیش تعریف شده قالب رونوشت میکنن. حالا میخوستم بدونم راه حل چیه؟ این یکی از موارد بود. مثلا شاید بخوام هدر سایتم ارتفاع خاصی داشته باشه یا رنگ متنی رو جدا تغییر بدم. چه جوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
      سعی کردم توضیح واضح باشه اگه گویا نیست دوستان بفرمایند تا بیشتر توضیح بدم.
      ممنون و متشکر
    • توسط esmaeil.am
      سلام وقت بخیر من هر قالبی که نصب میکنم این ارور رو میده از فایل فانکشن و فقط خد 8 رو ارور میده مشکل از چیه دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
      Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/********/public_html/wp-content/themes/*********/functions.php on line 8
    • توسط pouria7777
      سلام دوستان
      سایدبار قالب تو موبایل و تبلت نشون داده نمیشه . حتی با کوچیک کردن پنجره مرورگر تو دسکتاپ هم سایدبار حذف میشه. چطوری میتونم جلوگیری کنم از این کار؟
    • توسط Ratinum
      سلام. سایت www.filterkala.com رو لطفاً بررسی کنید، در صفحه اصلی و زمان لود شدن صفحه، سایت بدون مشکله ولی وقتی کامل لود میشه بخشی از محتوا شامل متن و عکس که در وسط صفحه قرار داره ناپدید میشه. من هیچ تغییری در قالب سایت ندادم. خود به خود اینجوری شده! تو صفحات داخلی هم این مشکل هست. لطفاً راهنمایی کنید. سپاس.