رفتن به مطلب

سرویس های ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

ببخشید من چندتا سئوال در مورد افزونه ها و سرویس های ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی دارم که ممنون میشم پاسخ بدید .

1- آیا افزونه هایی مثله Jetpack ، Social Networks Auto Poster و ... که وظیفه ی ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی مثله فیسبوک و توییتر رو دارن ، می تونن از فیلتر هم عبور کنن ؟ یعنی اینکه اگه در موقع انتشار مطلب ، به ابزارهای عبور از فیلتر متصل نباشیم ، اون مطلب رو خودشون ارسال می کنن و نیازی نیست که ما به ابزارهای عبور از فیلتر متصل باشیم ؟

2- مورد شماره 1 ، در خصوص سرویس ها و سایتهای ارسال خودکار مطالب ، چه جوریه ؟ یعنی اگه در این سایتها ثبت نام کنیم ، واسه ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی مثله فیسبوک و توییتر که فیلتر هستن هم باید فیلتر--------شکن داشته باشیم ؟

ویرایش شده توسط Kamali
لینک به ارسال
در در 3/14/2017 at 11:12، Kamali گفته است :

با سلام و احترام

ببخشید من چندتا سئوال در مورد افزونه ها و سرویس های ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی دارم که ممنون میشم پاسخ بدید .

1- آیا افزونه هایی مثله Jetpack ، Social Networks Auto Poster و ... که وظیفه ی ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی مثله فیسبوک و توییتر رو دارن ، می تونن از فیلتر هم عبور کنن ؟ یعنی اینکه اگه در موقع انتشار مطلب ، به ابزارهای عبور از فیلتر متصل نباشیم ، اون مطلب رو خودشون ارسال می کنن و نیازی نیست که ما به ابزارهای عبور از فیلتر متصل باشیم ؟

2- مورد شماره 1 ، در خصوص سرویس ها و سایتهای ارسال خودکار مطالب ، چه جوریه ؟ یعنی اگه در این سایتها ثبت نام کنیم ، واسه ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی مثله فیسبوک و توییتر که فیلتر هستن هم باید فیلتر--------شکن داشته باشیم ؟

سلام دوست عزیز

پاسخ سوال اولتون اینه که اگر سرور سایتتون در کشوری باشه که شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر و گوگل پلاس فیلتر نشده باشند براحتی افزونه ها عمل خواهند کرد

پاسخ سوال دومتون اگر سرور سایت های مذکور در کشوری باشند که فیسبوک و تویتتر ... فیلتر نکرده باشند بدون مشکل عمل خواهند کرد (طرف نمیاد سایتی ارسال مطلب خودکار به فیسبوک راه بندازه بعد سرور رو بذاره توی کشوری که فیسبوک فیلتر باشه 99درصد مشکلی پیش نخواهد آمد)

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، bestdata گفته است :

سلام دوست عزیز

پاسخ سوال اولتون اینه که اگر سرور سایتتون در کشوری باشه که شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر و گوگل پلاس فیلتر نشده باشند براحتی افزونه ها عمل خواهند کرد

پاسخ سوال دومتون اگر سرور سایت های مذکور در کشوری باشند که فیسبوک و تویتتر ... فیلتر نکرده باشند بدون مشکل عمل خواهند کرد (طرف نمیاد سایتی ارسال مطلب خودکار به فیسبوک راه بندازه بعد سرور رو بذاره توی کشوری که فیسبوک فیلتر باشه 99درصد مشکلی پیش نخواهد آمد)

سایت من روی هاست لینوکس آلمان هست ، پس یعنی فیلتر نیست و افزونه ها عمل میکنن ؟

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، bestdata گفته است :

بله هیچ مشکلی در دسترسی به شبکه های اجتماعی مذکور نیست

ممنون از راهنمایی شما .

جناب bestdata ی عزیز چند تا سئوال دیگه هم در این زمینه دارم که ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید .

1- به جز Jetpack و Social Networks Auto Poster ، افزونه ای هست که بتونه مطالب یک یا چند دسته ی دلخواه رو به شبکه های اجتماعی ارسال کنه ؟ چون اکثرا کل مطالب رو می فرستن و نمیشه تعیین کرد که چه دسته هایی به شبکه ها ارسال بشن .

2- آیا واسه ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی مختلف ، استفاده از سایت های مخصوص اینکار بهتره یا استفاده از افزونه ؟

3-  سایت خوب و با امنیت خوبی برای ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی می شناسید ؟

بنده قصد دارم مطالب یک سایت رو با افزونه ارسال کنم و مطالب یک سایت دیگه رو با سایتهای مخصوص اینکار .

ممنون میشم 3 سئوال رو پاسخ بفرمایید .

بازهم تشکر

ویرایش شده توسط Kamali
لینک به ارسال

شرمنده بنده سایت و افزونه نمیشناسم ولی حتما حتما حتما سایت و افزونه های دیگری وجود دارند

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...