• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
S@jj@D

امکان ثبت سفارش فقط از یک دسته بندی در هر تراکنش در ووکامرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و وقت بخیر به همه دوستان ارجمند؛

همانطور که در عنوان نوشتم میخام در ووکامرس هر کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! برای روشن تر شدن مسئله الگوریتمش رو خدمتتون بیان میکنم:

1- کاربر در مرحله اول اجازه اضافه کردن محصول از هر دسته بندی رو به سبد خرید داره.

2- اضافه کردن محصول های بعدی به سبد خرید با شرط قرار گرفتن در دسته بندی اولین محصول اضافه شده به سبد صورت میگیره. (اگر محصول اول از دسته بندی X بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی X باشن ... اگر محصول اول از دسته بندی Y بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی Y باشن و همینطور الی آخر ...)

3- در صورت عدم رعایت مرحله 2 پیغام خطایی ظاهر بشه با این مضمون که "شما در هر بار سفارش (در هر تراکنش) فقط اجازه سفارش از یک دسته بندی را دارید" (حالا این پیغام خطا میتونه در هنگام کلیک بر روی افزودن به سبد خرید به صورت پاپ آپ ظاهر بشه یا مثه پیغام خطاهای معمول ووکامرس در بالای صفحه ظاهر بشه)

4- در صورت رعایت مرحله 2 کاربر مشکلی برای ادامه کار و تسویه حساب نداشته باشه و سفارش به صورت کامل ثبت بشه!

سپاس از شما.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

http://stackoverflow.com/a/35072168

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۶/۱/۱۰ ه‍.ش. at 18:35، مهدی گفته است :

سلام

http://stackoverflow.com/a/35072168

درود و سپاس از شما اما این تاپیک رو دیده بودم نه این جوابگوی مشکل من نیست!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو تست کنید

function itl_is_product_the_same_cat( $valid, $product_id, $quantity ) {
    global $woocommerce;

foreach ( $woocommerce->cart->get_cart() as $cart_item_key => $values ) {
        $_product 	  = $values['data'];
        $terms 		  = get_the_terms( $_product->id, 'product_cat' );
        $target_terms = get_the_terms( $product_id, 'product_cat' ); // get the current items

foreach ( $terms as $term ) {
            $cat_ids[] = $term->term_id;  // get all the item categories in the cart
        }
        foreach ($target_terms as $term) {
            $target_cat_ids[] = $term->term_id; // get all the categories of the product
        }
    }

if ( ! empty ( WC()->cart->get_cart() ) && $valid ) {
		$same_cat = array_intersect( $cat_ids, $target_cat_ids ); // check if they have the same category

if ( count( $same_cat ) == 1 ) {
			wc_add_notice( 'You can only have 1 item per category in your cart', 'error' );
			return false;
		} else {
			return $valid;
		}
	} else {
		return $valid;
	}
}
add_filter( 'woocommerce_add_to_cart_validation', 'itl_is_product_the_same_cat', 10, 3 );

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنونم از پیگیری شما آقا مهدی عزیز اما این کد به کاربر اجازه میده از هر دسته ای فقط یک محصول اضافه کنه به سبد خرید!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متوجه نشدم، الان مشکل‌تون برطرف شد یا اینکه اصلا سوال‌تون چیز دیگه‌ای بود؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه دیگه برطرف نشد! بنده عرض کردم میخام کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده نه اینکه از هر دسته بندی یک آیتم فقط بتونه سفارش بده! کدی که شما دادین از هر دسته بندی یک آیتم فقط میتونه سفارش بده! من به صورت الگوریتم گفتم که مسئله روشن تر شه!

با مثال میگم این بار: فرض می کنیم یک دسته بندی داریم به نام "الف" و یک دسته بندی هم داریم به نام "ب"! کاربر برای اولین محصول میتونه از هر دو دسته بندی به سبد خریدش اضافه کنه! اما شرط ادامه خرید و تسویه حساب اینه که محصولات بعدی رو هم از همون دسته بندی انتخاب کنه! مثلا اگر محصول اول از دسته بندی "الف" بود محصولات بعدی هم از دسته بندی "الف" باشن و اگر محصول اول از دسته بندی "ب" بود محصولات بعدی هم از دسته بندی "ب" باشن! در غیر این صورت پیغام خطا ظاهر شه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hasanataie
      سلام خدمت همکاران عزیز
      دارم یه قالب ووکامرس مینویسم.
      در برگه آرشیو محصولات و نتایج جستجو میخوام سایدبار بذارم
      اما سایدبار نمایش داده نمیشه
      theme/woocommerce/archive-product.php
      اینو ویرایش میکنم اما هیچ تغییری نمیکنه
      http://marketi.ecommerceir.com/shop/

دو روزه منو درگیر خودش کرده ممنون میشم راهنمایی کنید
      هزینشم تقدیم میکنم
      تلگرام پیام بدید
    • توسط nasimmoradi
      سلام
      چطوری می تونم تو ووکامرس روش حمل و نقل متفاوت ایجاد  کنم؟
      مثلا پیشتاز الوپیک اسنپ و ...
      افزونه ای هم وجود داشته خوبه
      با تشکر
    • توسط omidch
      سلام یه افزونه میخوام برای ووکامرس که قابلیت چند فروشنده رو به محصول اضافه کنه.
      و نکته اینجاست که نمیخوام نماینده های فروش خودشون یه محصول جدید رو منتشر کنن تو سایت.
      میخوام یه افزونه باشه که همون محصولی رو که من تو سایت قرار دادم نماینده های مختلف هم بتونن اعلام موجودی کنن تو پنل خودشون اون محصول رو و مشتری وقتی وارد اون صفحه محصول میشه انتخاب کنه از کدوم نماینده فلان شهر خرید کنه.

خیلی ضروریه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    • توسط M@hdi71
      سلام
      سوالم اینه که چطور میشه توی ووکامرس مقدار ویژگی محصولات رو در چند خط نوشت؟ (مثل پرستاشاپ)
      مثال:
      یک ویژگی تعریف می کنم و نوعش رو متن انتخاب می کنم. حالا توی صفحه ویرایش محصول اون ویژگی رو لود می کنم و می خوام مقدار زیر رو که در 2 خط هست برای این ویژگی بنویسم.
      Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz) - EMEA
      Octa-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo) - USA & China
      اما وقتی خط اول رو می نویسم و برای رفتن به خط بعد اینتر رو میزنم بجای رفتن به خط بعد صفحه ذخیره میشه!
      باتشکر
    • توسط Rangarang
      سلام
      فرض کنید یک فروشگاه داریم که شامل دو نوع جنس هست، 1. جنس های سبک و 2. جنس های سنگین.
      جنس های سبک به اجبار باید توسط پست سفارشی ارسال بشن و جنس هاس سنگین هم به اجبار توسط باربری.
      هزینه ارسال جنس های سفارشی به هر تعدادی با هزینه ثابت 8000 تومان و برای باربری هم صفر هست (پرداخت در محل).

حالا سوال من اینجاست: اگه مشتری فقط بخواد تو سبد خریدش جنس های سبک رو اضافه کنه می تونه دو شیوه ارسال داشته باشه، یعنی پرداخت آنلاین وجه محصولات یا پرداخت در محل. ولی سوال اصلی اینه که اگه فرض کنیم 10 تا جنس معمولی گرفت و یکی جنس بزرگ، اون موقع تکلیف چیه؟ آیا می شه کاری کرد که مشتری اگه یک جنس باربری انتخاب کنه باید کل وجه محصولات رو اجبارا به صورت آنلاین پرداخت کنه؟ و تو بحث پست هم هم باید 8000 رو برای پست سفارشی بده و هم پرداخت درب منزل برای جنس باربری؟ (یعنی دو بار پرداخت پستی برای دو مرسوله جدا).

من یه کم گیچ شدم تو این موارد و نمی دئنم باید چیکار کرد |:
      ممنونم از راهنمایی تون