رفتن به مطلب

لینک دانلود غیر مستقیم برای easy digital download

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه edd رو نصب کردم و وقتی کل سایت وردپرس روی یک هاست هست همه خوبه.

اما من میخام با دوتا هاست کار کنم.

یعنی میخام فولدر upload وردپرس رو ببرم روی یه سایت دیگه و با ftp باهاش ارتباط برقرار کنم که اینم با افزونه Upload to FTP که البته قدیمی هست انجام میشه. آدرس دهی ها هم درسته.

اما مشکلم اینجاست که توی هاست ftp دسترسی به فایل ها رو که محدود میکنم هیچ فایلی (حتی عکس های صفحات) قابل دسترس نیست. از طرف دیگه اگه دسترسی رو بدون محدودیت کنم همه به همه فایل هایی که برای فروش هست دسترسی پیدا میکنن که دیگه بدرد نمیخوره !

از طرف دیگه خود edd مثلا برای اینکه آدرس و خود فایل های اصلی لو نره میاد لینک غیر مستقیم تولید میکنه اما ایرادش اینه که وقتی فایل های اصلی روی یه سرور بیرونی باشه فقط redirect میکنه به اون آدرس و دیگه هیچی، فایل اصلی لو میره و اگر دسترسی به اون هاست هم باز باشه که دیگه افتضاح میشه و کل فایل هایی که میخاستم بفروشم در دسترس همه قرار میگیره.

اما خواهشا یه راه حلی بدین که بتونم این مشکل رو حل کنم : ۱. دسترسی به هاست ftp  رو محدود کنم. ۲. لینک غیر مستقیم برای (بدون مشکل ذکر شده) تولید کنم. ۳. سایتم هم درست کار کنه.

اگه لازم باشه یه پلاگین هم نوشته بشه و کسی وقت بزاره تا یه حدودی هم میتونم هزینه کنم.

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...