• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
farhadlee

وردپرس
ارور صفحه تنظیمات

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان بنده تازه وردپرس فارسی رو نصب کردم و هنوز تغییرات خاصی توش ایجاد نکرده ام ولی نمی دونم چرا در قسمت تنظیمات با این دو تا ارور مواجه میشم؟!

البته بلافاصله بعد از نصب هم همین ارور موجوده و به این خاطر نیست که مثلا پست جدید و غیره بهش اضافه کرده ام.

لطفا راهنمایی کنید با ورد پرس انگلیسی هم همین ارور رو میده ولی به جای دو تا جدول موجود در تصویر اونجا فقط یک جدوله !

1.jpg

ویرایش شده در توسط farhadlee

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام همونطور که در پیام اررور مشخصه مشکل از فایل ترجمه وردپرس هستش و نسخه وردپرسی که استفاده می کنید مشکل داره باید نسخه صحیح رو از سایت http://www.wp-persian.com/ دانلود کنید و مجددا وردپرس رو نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار رو هم قبلا انجام دادم ولی مشکل حل نشد ، جدا از این نسخه اصلی و انگلیسی وردپرس هم همین مشکلو داره ،

من از wamp استفاده می کنم و پورت رو هم به دلیل اشغال بودن به 8080 تغییر دادم،(گفتم شاید ربط داشته باشه)

2.jpg

ویرایش شده در توسط farhadlee

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل حل شد :rolleyes:

فکر کنم باید به اینترنت وصل می شدم تا یک سری چیرا رو دانلود کنه چون زبان ها رو هم اضافه کرده که قبلا فقط انگلیسی و فارسی موجود بود ولی الان تعداد زیادی زبان رو اضافه کرده و ارور هم برطرف شده ،

من داشتم تو نت دنبال حل این مشکل می گشتم و یه سری هم به فایلی که تو ارور بهش اشاره کرده زدم و یه نگاه بهش انداختم و چند بار صفحه تنظیمات رو تو مرورگر رفرش کردم که دیدم خود به خود ارور رفع شده و ظاهرا در این فاصله که اینترنت هم وصل بود تعدادی فایل مورد نیازش رو دانلود کرده و ارور هم برطرف شده.

4.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.
    • توسط volleyworld
      سلام. از ظهر موقع آپلود فایل این مشکلو دارم! همه دسترسی هارو هم تغییر دادم بازم مشکل داره. ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط sajjadsalehi
      با سلام خدمت دوستان عزیز

سایتم چند روزی با مشکل اساسی مواجه شده با شرکتی که هاست گرفتم تماس گرفتم گفتند: مشکل سایتم را با یک نفر آشنا به الگوریتم وردپرس در میان بزارم
      ارور اینه :

Warning: require(/home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-includes/pomo/no.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-settings.php on line 103 Fatal error: require(): Failed opening required '/home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-includes/pomo/no.php' (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-settings.php on line 103

لطفا اساتید بنده را راهنمایی کنند

با تشکر
    • توسط maryam300
      سلام به دوستان
      چطور می تونم کاری کنم که فقط اعضای خبرنامه پیامکی ام بتونند دانلود کنند و همچنین قسمتی از متن رو مشاهده کنند. و کسانی که عضو نباشند نتونند دانلود کنند یا اون قسمت مشخص براشون مخفی باشه.
      خلاصه دو کار:
      1-دانلود ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      2-مشاهده برخی مطالب ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      مرسی