modlebas

نحوه کار کردن با دامنه هایی که قبلا ایندکس شدن

9 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

خسته نباشید. هرچی گشتم عنوانی پیدا نکردم بنویسم.

یک دامنه ir که تقریبا رتبه 1000 داشت حدود 7 پیش ساسبند شد و دوماه بعد در تاریخ انقضای دامنه، خبری از تمدید نشد. خواسته یا ناخواسته.

.

حالا من این دامنه رو برای خودم ثبت کردم و میخوام روش کار کنم. فکر کنم در حال حاضر کلی ارور و خطا روی دامنه باشه؟! 

بنظر شما چه کارهایی بکنم که کیفیت دامنه پایین نیاد و گوگل مارو جریمه نکنه ؟ً! چون قدمت دامنه هم بالاس فکر کنم 10 سالی باشه

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یعنی کسی نیست کمک کنه؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 3/18/2017 at 15:34، modlebas گفته است :

خسته نباشید. هرچی گشتم عنوانی پیدا نکردم بنویسم.

یک دامنه ir که تقریبا رتبه 1000 داشت حدود 7 پیش ساسبند شد و دوماه بعد در تاریخ انقضای دامنه، خبری از تمدید نشد. خواسته یا ناخواسته.

.

حالا من این دامنه رو برای خودم ثبت کردم و میخوام روش کار کنم. فکر کنم در حال حاضر کلی ارور و خطا روی دامنه باشه؟! 

بنظر شما چه کارهایی بکنم که کیفیت دامنه پایین نیاد و گوگل مارو جریمه نکنه ؟ً! چون قدمت دامنه هم بالاس فکر کنم 10 سالی باشه

سلام 

اگر میخواهید همون رتبه همون کیفیت و... داشته باشید پس همون سایت همون محتوا رو ایجاد کنید

اگر میخواهید جریمه نشید سایت خودتون رو راه اندازی کنید گوگل جریمه نمی کنه اگر هم کرد میتونید با فرستادن ایمیل و توضیح مسئله مشکل رو برطرف کرد

پیشنهاد بنده اینه دامنه رو به دامنه جدید ریدایرکت 301 کنید

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریدایرکت کنم روی دامنه خودم. در گذر زمان دامنه ارزشو از دست میده دیگه. 

من میخوام کیفیت دامنه پایین نیاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، modlebas گفته است :

ریدایرکت کنم روی دامنه خودم. در گذر زمان دامنه ارزشو از دست میده دیگه. 

من میخوام کیفیت دامنه پایین نیاد

اگر میخواهید همون رتبه همون کیفیت و... داشته باشید پس همون سایت همون محتوا رو ایجاد کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظر بقیه دوستان چیه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، modlebas گفته است :

نظر بقیه دوستان چیه؟

با سلام

اگر قصد کار کردن روی اون دامین رو دارید بهتر است درخواست حذف تمام ایندکس های گوگل اون دامین رو بدید و تقریبا دامین رو 0 کنید مدتی دامین خوب جواب میده ولی بعد از مدتی توسط گوگل جریمه خواهید شد.( مثل کاری که سایت های چیز شکن انجام میدن )

اگر میخواهید از اعتبار دامین استفاده کنید اون رو ریدارکت کنید.

اخرین راه نیز محتوایی مانند مطالب قبلی دامین تولید کنید و از اون سایت لینک بگیرید.

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی من اگر بخوام روی این دامنه کار کنم باید ایندکس هاشو صفر کنم. بعد احتمالا جریمه شدن داره در اینده ؟

دوستان من میخوام روی این دامنه کار کنم چون اعتبار بیش از 5 سال داره و رنکینگ خوبی هم داشته از نظر السکا. حالا یک راهنمایی بکنید که هم اعتبار قبلی دامنه از بین نره هم ما بتونیم با این دامین کار کنیم و هم جستجوگرها مارو حذف نکنن

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، modlebas گفته است :

یعنی من اگر بخوام روی این دامنه کار کنم باید ایندکس هاشو صفر کنم. بعد احتمالا جریمه شدن داره در اینده ؟

دوستان من میخوام روی این دامنه کار کنم چون اعتبار بیش از 5 سال داره و رنکینگ خوبی هم داشته از نظر السکا. حالا یک راهنمایی بکنید که هم اعتبار قبلی دامنه از بین نره هم ما بتونیم با این دامین کار کنیم و هم جستجوگرها مارو حذف نکنن

با سلام

بله امکان جریمه حتی بعد از ایندکس شدن پست های جدید و حذف ایندکس های قبلی وجود دارد

شما ابتدا دامین رو ثبت و از طریق وبمستر بررسی کنید که جریمه نشده باشه چون دامینی با 5 سال سابقه خیلی به ندرت اتفاق می افته که ازاد شه و کسی ازش استفاده نکنه

بهترین راه ادامه فعالیت در روند فعالیت قبلی همون دامین است

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری