رفتن به مطلب

نحوه کار کردن با دامنه هایی که قبلا ایندکس شدن

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید. هرچی گشتم عنوانی پیدا نکردم بنویسم.

یک دامنه ir که تقریبا رتبه 1000 داشت حدود 7 پیش ساسبند شد و دوماه بعد در تاریخ انقضای دامنه، خبری از تمدید نشد. خواسته یا ناخواسته.

.

حالا من این دامنه رو برای خودم ثبت کردم و میخوام روش کار کنم. فکر کنم در حال حاضر کلی ارور و خطا روی دامنه باشه؟! 

بنظر شما چه کارهایی بکنم که کیفیت دامنه پایین نیاد و گوگل مارو جریمه نکنه ؟ً! چون قدمت دامنه هم بالاس فکر کنم 10 سالی باشه

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال
در در 3/18/2017 at 15:34، modlebas گفته است :

خسته نباشید. هرچی گشتم عنوانی پیدا نکردم بنویسم.

یک دامنه ir که تقریبا رتبه 1000 داشت حدود 7 پیش ساسبند شد و دوماه بعد در تاریخ انقضای دامنه، خبری از تمدید نشد. خواسته یا ناخواسته.

.

حالا من این دامنه رو برای خودم ثبت کردم و میخوام روش کار کنم. فکر کنم در حال حاضر کلی ارور و خطا روی دامنه باشه؟! 

بنظر شما چه کارهایی بکنم که کیفیت دامنه پایین نیاد و گوگل مارو جریمه نکنه ؟ً! چون قدمت دامنه هم بالاس فکر کنم 10 سالی باشه

سلام 

اگر میخواهید همون رتبه همون کیفیت و... داشته باشید پس همون سایت همون محتوا رو ایجاد کنید

اگر میخواهید جریمه نشید سایت خودتون رو راه اندازی کنید گوگل جریمه نمی کنه اگر هم کرد میتونید با فرستادن ایمیل و توضیح مسئله مشکل رو برطرف کرد

پیشنهاد بنده اینه دامنه رو به دامنه جدید ریدایرکت 301 کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

ریدایرکت کنم روی دامنه خودم. در گذر زمان دامنه ارزشو از دست میده دیگه. 

من میخوام کیفیت دامنه پایین نیاد

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، modlebas گفته است :

ریدایرکت کنم روی دامنه خودم. در گذر زمان دامنه ارزشو از دست میده دیگه. 

من میخوام کیفیت دامنه پایین نیاد

اگر میخواهید همون رتبه همون کیفیت و... داشته باشید پس همون سایت همون محتوا رو ایجاد کنید

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

یعنی من اگر بخوام روی این دامنه کار کنم باید ایندکس هاشو صفر کنم. بعد احتمالا جریمه شدن داره در اینده ؟

دوستان من میخوام روی این دامنه کار کنم چون اعتبار بیش از 5 سال داره و رنکینگ خوبی هم داشته از نظر السکا. حالا یک راهنمایی بکنید که هم اعتبار قبلی دامنه از بین نره هم ما بتونیم با این دامین کار کنیم و هم جستجوگرها مارو حذف نکنن

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...