رفتن به مطلب

درخواست پوسته رایگان جهت سایت نهالستان

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم انجمن وردپرس فارسی

بنده عضو تازه این انجمن هستم و اگر جای پست بنده اشتباه هست و ... امیدوارم به بزرگی خودتان ببخشید 

قرار هست بعد عید یک سایت نهال سازی برای یکی از دوستان بسازیم اون هم به علت اینکه بعدا از چندین مدت میخواهد فروشگاه هم اضافه کند اومدین از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنیم 

یک قالب خوب اگر امکان دارد برای این منظور محبت کنید 

از صبح بیش از ۱۰ تا قالب رو کاستومایز کردم ولی به دلم نچسبید 

حالا شاید به علت عدم اشنایی زیاد بنده به این cms بوده باشذ

هم چنین برای این که تایپیک دیگر ایجاد نکنم 

این سوال هم وجود دارد که برای زیبا تر کردن منو ها از چه افزونه و پلاگینی استفاده کنم ؟

از WP Floating Menu استفاده کردم ولی منو های که انتخاب کرده بودم برایم نمایش داده نمیشه و همون منوهای قبلی قالب نمایش داده میشه 

احتمال  دارد که مشکل از قالب باشد ؟ 

ممنون و سپاس فراوان 

ویرایش شده توسط h0j@t
اشتباه تایپی
لینک به ارسال

سلام و عرض خیر مقدم،

به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید،

سؤالتون نامفهوم هست دوست عزیز، فقط به دنبال یک پوسته برای سایتتون می‌گردید؟ اگر آره فکر می‌کنم بهتره داخل گوگل جستجو کنید تا گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشید و در نهایت قالبی رو انتخاب کنید که با کارتون هم‌خوانی بیشتری داره.

در مورد منو ها هم خیلی اوقات نیازی به استفاده از یک افزونه نیست، بهتره ابتدا قالب خودتون رو پیدا کنید و اگر منو هاش به دلتون نچسبید تاپیک جداگانه ای جهت راهنمایی برای اون مورد ایجاد کنید.

موفّق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...