hadi79

مشکل در وردپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

سایتم که با وردپرس ساختم یه ماهی میشه به هم ریخته.

تو قسمت نوشتن مطلب افزونه های سئو کار نمیکنن و همچنین نمیتونم برچسب اضافه کنم و همچنین قسمت متن و دیداری نوشتن مطلب کار نمیکنن.

همچنین افزونه های دیگری که نصب و فعال کردم کار نمیکنن و همچنین قالب جدیدی نمیتونم نصب کنم.

لطفا کمکم کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 31 دقیقه قبل، hadi79 گفته است :

سلام.

سایتم که با وردپرس ساختم یه ماهی میشه به هم ریخته.

تو قسمت نوشتن مطلب افزونه های سئو کار نمیکنن و همچنین نمیتونم برچسب اضافه کنم و همچنین قسمت متن و دیداری نوشتن مطلب کار نمیکنن.

همچنین افزونه های دیگری که نصب و فعال کردم کار نمیکنن و همچنین قالب جدیدی نمیتونم نصب کنم.

لطفا کمکم کنید.

وردپرس رو دوباره راه اندازی کنین و  افزونه هارو غیر فعال کنید ببینید حل میشه یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

وردپرس رو دوباره راه اندازی کنین و  افزونه هارو غیر فعال کنید ببینید حل میشه یا نه

سلام.

من قبل از اینکه وردپرسم به این مشکل برخورد کنه از هاستم یه بک اپ گرفتم.به نظرتون اگه انو فعال کنم مشکلم حل میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بکاپتون خیلی قدیمیه؟ قبل اینکه بکاپ رو برگردونین یه فول بکلپ بگیرین 

اگه بکاپ قبلیتون هم همین مشکل رو داشت بتونین برگردونین به حال حاضر

راه اندازی دوباره و غیر فعال کردن افزونه هارو انجام دادید؟نتیجه چی شد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین راهکار اینه افزونه ها را دونه به دونه غیرفعال کنید ببینید کدوم افزونه با وردپرس مشکل دارد

احتمالا از یک افزونه قدیمی استفاده میکنید که با نسخه فعلی وردپرس شما همخوانی ندارد

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک پوشه توی هاست بسازید و توی اون پوشه جدیدترین نسخه وردپرس نصب کنید ببیند مشکلی نداره؟

اگه مشکل داشت پس ایراد از سرور هست باید به پشتیبان اطلاع بدید تا حل کنن

اگه مشکلی نداشت یکی یکی افزونه ها و پوسته ها رو روی وردپرس جدید نصب و فعال کنید ببینید کدوم باعث این مشکل میشود (اگر بازهم مشکلی وجود نداشت دو تا احتمال باقی میمونه یکی اینه دیتابیس معیوب شده که اگه بکاپ خوبی داشته باشید با وارد کردن بک آپ مشکل حل میشه یا فایل های اصلی وردپرس مشکل پیدا کردن که با جایگزین کردن فایل سالم مشکل حل خواهد شد)

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری