• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
goodguy

تغییر اندازه ویدیو پلیر پیش فرض وردپرس

9 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان 

من میخوام اندازه پیش فرض ویدیو پلیر وردپرس رو تغییر بدم ... خیلی برام حیاتیه از دوستان و اساتید خواهش میکنم راهنمایی کنن...

vid.JPG.1a4dd908f23fe429593e79657a873794.JPG

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان لطفا راهنمایی کنید خیلی لازمش دارم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...ممنون میشم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی توی این انجمن کسی نیست که این مشکل رو برطرف کنه؟؟؟؟؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه یعنی هیچ راه حلی برای این مشکل نیست هیچکس هیچی نمیدونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

وقتی ویدیو رو میذارید برید روی حالت متن ( هنگام ویرایش ) یه width و height داره ، اونهارو تغییر میدید سایز ویدیو ها تغییر نمیکنه ؟

ویرایش شده در توسط وردپرس فارسی
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خیلی ممنون که شما پاسخ دادید

در 19 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

وقتی ویدیو رو میذارید برید روی حالت متن ( هنگام ویرایش ) یه width و height داره ، اونهارو تغییر میدید سایز ویدیو ها تغییر نمیکنه ؟

به صورت عادی متاسفانه خیر کار نمیکرد

تا اینکه رفتم تو فایل functions.php قالب مقدار $content_width رو به اندازه دلخواه تغییر دادم و بعد width و height ویدیو رو تغییر دادم و اینبار سایز ویدیو تغییر کرد

فقط الان من باید برای هر ویدیو این سایز رو دستی وارد کنم یعنی نمیشه کدی برای embed نوشت که به صورت خودکار این اندازه رو روش اعمال کنه ؟؟؟

با تشکر از شما

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

برای این کار باید فیلتر embed_defaults وردپرس رو یه ویرایش کوچیکی بکنید.

add_filter( 'embed_defaults', 'my_embed_defaults' );
function my_embed_defaults() {
    return array(
        'width'  => 750, 
        'height' => 375
    );
}

به طور مثال وقتی کد بال رو در فایل functions.php قالبتون قرار بدید سایز دیفالت پلیر به 750 در 375 تغییر میکنه.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری