رفتن به مطلب

نیازمندی های طراحی قالب؟

2raj

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و پیشرفت برای بچه های خوب وردپرس پارسی در سال جدید

1- بنده میخوام شروع کنم به یادگیری مبحث طراحی قالب حالا از دوستان عزیز تقاضا دارم اگر که پکیج کاملی رو سراغ دارن به بنده پیشنهاد بدن,من خودمم یه پکیج سراغ دارم اگر که از نظر دوستان این پکیج هم مناسب بود لطفا راهنمایی کنید ببینم ارزش خرید داره یا نه

پکیج ی که به بنده پیشنهاد شده

البته بنده میخوام حرفه ای یاد بگیرم پس پکیج پیشنهادیتون کامل باشه

2- و سوال آخر برای یادگیری تو این برهه زمانی و با توجه به پیشرفته شدن وبسایتهای موجود چه زبان برنامه نویسی رو پیشنهاد میکنید تا من بیشترین وقتم رو صرف اون کنم که هم از نظر بازار کار و هم از نظر حرفه ای بودن الان توی بورس باشه

پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاس گزارم.

لینک به ارسال

سلام

من از آموزش های آقای داودفر بهره کافی رو بردم و درحال حاضر هم دنبال میکنم، در کل راضیم ، چون آموزش هاشون خوب و مستمر هست تایید میکنم. ببینید

ظاهرا دوره پایه آموزششون رایگان هست ، دانلود کنید و ...

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، تورج حق شناس گفته است :

باعرض سلام و تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و پیشرفت برای بچه های خوب وردپرس پارسی در سال جدید

1- بنده میخوام شروع کنم به یادگیری مبحث طراحی قالب حالا از دوستان عزیز تقاضا دارم اگر که پکیج کاملی رو سراغ دارن به بنده پیشنهاد بدن,من خودمم یه پکیج سراغ دارم اگر که از نظر دوستان این پکیج هم مناسب بود لطفا راهنمایی کنید ببینم ارزش خرید داره یا نه

پکیج ی که به بنده پیشنهاد شده

البته بنده میخوام حرفه ای یاد بگیرم پس پکیج پیشنهادیتون کامل باشه

2- و سوال آخر برای یادگیری تو این برهه زمانی و با توجه به پیشرفته شدن وبسایتهای موجود چه زبان برنامه نویسی رو پیشنهاد میکنید تا من بیشترین وقتم رو صرف اون کنم که هم از نظر بازار کار و هم از نظر حرفه ای بودن الان توی بورس باشه

پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاس گزارم.

سلام به نظرم این اموزش در حال حاضر برترین آموزش فارسی هست:
http://www.7learn.com/class/7272

شما سرفصل ها رو ببینید متوجه می شد الانم یه تخفیف نوروزی گذاشته پس اگه اموزش می خوای عجله کن

اما به نظر خودم بهترین اموزش، کار و تمرین کردن خودتون هست + جستجو در نت هست همین!

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...