رفتن به مطلب

مشکل لینک اسکرول

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستانم .

من مشکلی دارم که با جستجو نتونستم به جواب برسم شاید مواردی که جستجو می کردم اشتباه بوده .

من می خوام در قسمت منو ها لینکی بزارم که صفحه جدیدی رو باز نکنه و به قسمت های مختلف در همون صفحه بره .

من یک وب سایت تک صفحه دارم و برگه جدیدی ندارم . ولی می خوام با کلیک بر روی قسمت های مختلف منو بازدید کننده مستقیم اسکرول بشه به همون موقعیت .

حالا دو سوال دارم در این رابطه

اول اینکه ایا افزونه ای هست که این کار رو انجام بده ؟ یا اینکه باید کدی رو وارد کنم ؟ (لطفا در صورت داشتن کد ، علاوه بر کد نحوه قرار گیری هم توضیح داده شود)

دوم اینکه اون طوری که من خیلی وقت پیش ها شنیدم مقدار پیکسل میگیره این کد که کجا اسکرول بشه ، حالا سوالم اینجاست که ما پیکسل بدیم داخل این کد ها یا افزونه آیا درحالت رسپانسیو مشکل ایجاد میشه یا نه ؟

لینک به ارسال

به این صفحات one page میگن و پلاگینهایی مثل پلاگین زیر این کار رو انجام میدن

https://wordpress.org/plugins/tx-onepager/

لینک به ارسال
در در 3/26/2017 at 13:28، lord_viper گفته است :

به این صفحات one page میگن و پلاگینهایی مثل پلاگین زیر این کار رو انجام میدن

https://wordpress.org/plugins/tx-onepager/

باعرض سلام .

ممنون از راهنماییتون استاد عزیز .

فقط من به یک مشکل دیگه بر خورد کردم .

واسه نصب اون پلاگینی که گفته بودید PHP من قدیمی بود و مجبور شدم که wamp رو پاک کنم و نسخه جدیدشو نصب کنم . قبل از این کار از پوشه www یک کپی گرفتم و wamp رو پاک کردم و آخرین ورژنش رو نصب کردم . بعد از نصب پوشه www رو دوباره انتقال دادم . و بعد Local رو اجرا کردم که این شد :

Warning: require_once(C:\wamp\www\wordpress/wp-load.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\wordpress\wp-blog-header.php on line 13

و

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\wamp\www\wordpress/wp-load.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\wamp\www\wordpress\wp-blog-header.php on line 13

که عکس رو هم گزاشتم بر خورد کردم . حالا باید چه اقدامی رو انجام بدم ..

Capture.PNG

ویرایش شده توسط PejmanDesigner
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...