رفتن به مطلب

سئو دامنه و تاثیر قدمت دامنه بر سئو

boyit

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

بنده دو سال پیش یک دامنه در اختیار داشتم و اون رو به شبکه اجتماعی عکس تبدیل کردم و چیزی در حدود 300 کاربر فعال هر روز مشغول به ارسال عکس بودند به طوریکه رتبه الکسای کشوری به زیر 3000 رسید، اما برای مدتی وب سایت فیلتر شد و بعد رفع فیلتر هم دست از سر وب سایت برداشتیم :huh:

در زمان اوجش و قبل فیلتر شدن بین 700 تا 1200 ورودی گوگل داشت

الان باز قصد راه اندازی وبسایت عکس را دارم 

میخواستم بدونم آیا این دامنه قدیمی که به مدت 1سال هستش که بصورت کامل خالی بوده تاثیر مثبتی روی سئو و ورودی گوگل و ... داره ؟ 

چونکه اگر بی تاثیر باشه دامنه ای با مسمی تر پیداکردم اونو ثبت میکنم و اگرم تاثیر داره که همینو باز ست کنم 

لینک به ارسال

اگر جای شما بودم یک دامنه زیبا و کوتاه و قابلیت برند شدن انتخاب میکردم و دامنه قبلی رو هم دوباره ثبت میکردم و بعد دامنه قدیمی رو ریدایرکت 301 میکردم به جدیده تا اگر اعتباری داره منتقل بشه.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، boyit گفته است :

با سلام 

بنده دو سال پیش یک دامنه در اختیار داشتم و اون رو به شبکه اجتماعی عکس تبدیل کردم و چیزی در حدود 300 کاربر فعال هر روز مشغول به ارسال عکس بودند به طوریکه رتبه الکسای کشوری به زیر 3000 رسید، اما برای مدتی وب سایت فیلتر شد و بعد رفع فیلتر هم دست از سر وب سایت برداشتیم :huh:

در زمان اوجش و قبل فیلتر شدن بین 700 تا 1200 ورودی گوگل داشت

الان باز قصد راه اندازی وبسایت عکس را دارم 

میخواستم بدونم آیا این دامنه قدیمی که به مدت 1سال هستش که بصورت کامل خالی بوده تاثیر مثبتی روی سئو و ورودی گوگل و ... داره ؟ 

چونکه اگر بی تاثیر باشه دامنه ای با مسمی تر پیداکردم اونو ثبت میکنم و اگرم تاثیر داره که همینو باز ست کنم 

دامنه رو برای بررسی قرار بدین

لینک به ارسال

تا 5 الی 6 ماه پیش تاثیر دامنه های قدیمی بسیار قابل محسوس بود - ولی در حال حاضر برندینگ دست برتر در سئو میباشد . نظر menalgeya صحیح میباشد .

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی

خیر بهتر است یک دامین جدید تر بگیرید چون اگه این دامین رو راه اندازی کنید با بعضی از مشکلات مواجه میشید که دردسر زیادی دارد اونم حتمی نیست یعنی 50 و50 هس

اما بنظر من بهتر است یک دامین جدید تر بگیرید و کارتون رو شروع کنید اینم مد نظر داشته باشید که دامینی که فیلتر میشع کلا از الکسا خارج میشه و دوباره برگشتن ان یعنی رتبه هیچ الکسا و دوباره سازی سایت عکستون هیچ تائثیری برای بهبود و همون رتبه شما را ندارد چون طئو باید اصولی باشد با تشکر 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...