boyit

دامنه
سئو دامنه و تاثیر قدمت دامنه بر سئو

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام 

بنده دو سال پیش یک دامنه در اختیار داشتم و اون رو به شبکه اجتماعی عکس تبدیل کردم و چیزی در حدود 300 کاربر فعال هر روز مشغول به ارسال عکس بودند به طوریکه رتبه الکسای کشوری به زیر 3000 رسید، اما برای مدتی وب سایت فیلتر شد و بعد رفع فیلتر هم دست از سر وب سایت برداشتیم :huh:

در زمان اوجش و قبل فیلتر شدن بین 700 تا 1200 ورودی گوگل داشت

الان باز قصد راه اندازی وبسایت عکس را دارم 

میخواستم بدونم آیا این دامنه قدیمی که به مدت 1سال هستش که بصورت کامل خالی بوده تاثیر مثبتی روی سئو و ورودی گوگل و ... داره ؟ 

چونکه اگر بی تاثیر باشه دامنه ای با مسمی تر پیداکردم اونو ثبت میکنم و اگرم تاثیر داره که همینو باز ست کنم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر جای شما بودم یک دامنه زیبا و کوتاه و قابلیت برند شدن انتخاب میکردم و دامنه قبلی رو هم دوباره ثبت میکردم و بعد دامنه قدیمی رو ریدایرکت 301 میکردم به جدیده تا اگر اعتباری داره منتقل بشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، boyit گفته است :

با سلام 

بنده دو سال پیش یک دامنه در اختیار داشتم و اون رو به شبکه اجتماعی عکس تبدیل کردم و چیزی در حدود 300 کاربر فعال هر روز مشغول به ارسال عکس بودند به طوریکه رتبه الکسای کشوری به زیر 3000 رسید، اما برای مدتی وب سایت فیلتر شد و بعد رفع فیلتر هم دست از سر وب سایت برداشتیم :huh:

در زمان اوجش و قبل فیلتر شدن بین 700 تا 1200 ورودی گوگل داشت

الان باز قصد راه اندازی وبسایت عکس را دارم 

میخواستم بدونم آیا این دامنه قدیمی که به مدت 1سال هستش که بصورت کامل خالی بوده تاثیر مثبتی روی سئو و ورودی گوگل و ... داره ؟ 

چونکه اگر بی تاثیر باشه دامنه ای با مسمی تر پیداکردم اونو ثبت میکنم و اگرم تاثیر داره که همینو باز ست کنم 

دامنه رو برای بررسی قرار بدین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

دامنه رو برای بررسی قرار بدین

weheartit.ir

که وی هرت ایت خارجی خودش زبان زد خاص و عام هستش

ویرایش شده در توسط boyit
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوست عزیز بهتر است یک دامین جدید ثبت و فعالیت خود را آغاز کنید.

در صورت تمایل میتونید دامین فعلی را ریدارکت نمایید

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا 5 الی 6 ماه پیش تاثیر دامنه های قدیمی بسیار قابل محسوس بود - ولی در حال حاضر برندینگ دست برتر در سئو میباشد . نظر menalgeya صحیح میباشد .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست گرامی

خیر بهتر است یک دامین جدید تر بگیرید چون اگه این دامین رو راه اندازی کنید با بعضی از مشکلات مواجه میشید که دردسر زیادی دارد اونم حتمی نیست یعنی 50 و50 هس

اما بنظر من بهتر است یک دامین جدید تر بگیرید و کارتون رو شروع کنید اینم مد نظر داشته باشید که دامینی که فیلتر میشع کلا از الکسا خارج میشه و دوباره برگشتن ان یعنی رتبه هیچ الکسا و دوباره سازی سایت عکستون هیچ تائثیری برای بهبود و همون رتبه شما را ندارد چون طئو باید اصولی باشد با تشکر 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط AHCHOO
      سلام من میخواستم دامنه سایتم رو تغییر بدم به طوری که همه ی پلاگین ها و پوسته و اجزای پیشخوانم هم روی دامنه جدید بالا بیان
      سایتمم از نظر رتبه و سئو صفر هستش و مشکلی نیست فقط میخوام تعویض شه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم
      در ضمن روی هاست فعلی میخوام دامنم رو عوض کنم
    • توسط ali hs
      سلام 
      من میخوام یک دامنه رو به دامنه ی جدید ریدایرکت کنم (به طور دائم) و در این زمینه چند سوال داشتم که لطف میکنید پاسخ بدید دوستان.
      1. تصحیح کامل لینک ها (در نتایج جستجو) چه مدت زمانی پس از ریدایرکت صورت میگیره؟
      2. آیا با منقضی شدن دامنه ی قدیم ، از نظر سئو مشکلی ایجاد خواهد شد؟
      3. اگر دامنه قدیم منقضی بشه و هنوز برخی از لینک ها اصلاح نشده باشه ، ریدایرکت انجام میشه ؟
      4. آیا ریدایرکت دامنه قدیم به جدید (از یک هاست) امکان پذیره ؟ یا اینکه باید هاست رو کلا برای دامنه جدید تنظیم کنیم ؟
      ممنون

• توسط mehdinjm
      سلام
      من یه سایت دارم به آدرس darooname.com که دامنه ی اصلیمه. دو تا آدرس دیگه هم دارم که مشابه همینه به آدرس daruname.com و darouname.com که میخوام فورواردشون کنم به این دامنه. الان این کارو با ثبت تو یه وبلاگ و کد انتقال خودکار کردم که به نظرم درست نیست. تو سی پنل چجوری این کارو انجام بدم. چون میگن باید مواظب بود که گوگل سایت شما رو سه تا دامنه در نظر نگیره. بعد این که چطوری به گوگل حالی کنم که سه تا دامنه مال منه
    • توسط AmirHosseinGT
      سلام
      میخوام از یه سایت خارجی هاست بخرم
      چه نکاتی رو باید موقع خرید رعایت کنم؟
      چه سایتی رو شما میشناسید؟ میشه لطفا یکی دوتا سایت معتبر معرفی کنید؟
      سپاس
    • توسط sultansulay
      به نام خدا
      خسته نباشید دوستان عزیز
      دوستان گرامی بنده یه مشکلی دارم اونم این هستش که
      وقتی با دامنه دوم سایت وارد میشم مطلب های سایتم نمایش داده نمیشه
      مشکلش چیه ؟
      دامنه اول یا اصلی
      www.sultan-music.com
      دامنه دوم
      www.sultan-music.ir
      ممنون میشم راهنماییم کنید