رفتن به مطلب

نحوه اصولی زدن برچسب و کلمات کلیدی به چه شکل باید باشه؟

cloner1390

پست های پیشنهاد شده

درود

من سوالی داشتم راجع به نحوه زدن برچسب و کلمات کلیدی.

1-تعداد برچسب ها چه تعداد باید باشه.در آموزش سئو که به دستمون رسیده گفته شده که تعداد برچسب ها نباید کمتر از 5 و حداقل باید بین 8 تا 15 تا باشه.میخواستم بدونم این گفته صحت داره یا نه؟

2-دومین سوالم و البته مهم ترین بخش سوالم درباره کلمات کلیدی هست.اول اینکه که در آموزش گفته میشه که نباید کلمات کلیدی و برچسب یکی باشه و اگر برچسب 15 تا هست گفته میشه که 10 تا در برچسپ زده بشه و 5 تای باقی مانده در کلمات کلیدی زده بشه و علت و هم این رو بیان می کنند که گوگل تکراری نگیره.میخواستم بدونم این گفته چقدر درست هست.چون من تمامی سایت های بزرگ رو چک میکنم مخصوصا تو قسمت دانلود کلمات کلیدی و برچسب ها یکی هست.

3-سومین سوالم درباره دوباره همین برچسب هست.من در ابتدای راه اندازی سایت در نحوه زدن برچسب و کلمات کلیدی زیاد تجربه نداشتم و الان که تجربه ام زیاد شده دارم برچسب ها و کلمات کلیلدی رو از اول عوض میکنم.آیا گوگل دوباره این ها رو بررسی میکنه و ایندکس میکنه یا باید از طریق وبمستر وارد عمل بشیم.اگر از طریق وبمستر هست باید از url remove از گزینه دوم استفاده کنیم یا گوگل فیچ.

4-یکی از دوستان میگفت شما که برچسب ها رو عوض می کنید گوگل میخواد ایراد بگیره و در وبمستر با ارور not found در بخش crawl مواجه خواهم شد ولی در حالی که اصلا هیچ خطایی در گوگل ندارم.2 تا سایت دارم در وبمستر هیچ کدوم اروری بعد از تعویص برچسب ها ندارم.

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند سوالی هایی رو که مطرح کردم رو پاسخ و راهنمایی کنند.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، cloner1390 گفته است :

درود

1-تعداد برچسب ها چه تعداد باید باشه.در آموزش سئو که به دستمون رسیده گفته شده که تعداد برچسب ها نباید کمتر از 5 و حداقل باید بین 8 تا 15 تا باشه.میخواستم بدونم این گفته صحت داره یا نه؟

2-دومین سوالم و البته مهم ترین بخش سوالم درباره کلمات کلیدی هست.اول اینکه که در آموزش گفته میشه که نباید کلمات کلیدی و برچسب یکی باشه و اگر برچسب 15 تا هست گفته میشه که 10 تا در برچسپ زده بشه و 5 تای باقی مانده در کلمات کلیدی زده بشه و علت و هم این رو بیان می کنند که گوگل تکراری نگیره.میخواستم بدونم این گفته چقدر درست هست.چون من تمامی سایت های بزرگ رو چک میکنم مخصوصا تو قسمت دانلود کلمات کلیدی و برچسب ها یکی هست.

3-سومین سوالم درباره دوباره همین برچسب هست.من در ابتدای راه اندازی سایت در نحوه زدن برچسب و کلمات کلیدی زیاد تجربه نداشتم و الان که تجربه ام زیاد شده دارم برچسب ها و کلمات کلیلدی رو از اول عوض میکنم.آیا گوگل دوباره این ها رو بررسی میکنه و ایندکس میکنه یا باید از طریق وبمستر وارد عمل بشیم.اگر از طریق وبمستر هست باید از url remove از گزینه دوم استفاده کنیم یا گوگل فیچ.

4-یکی از دوستان میگفت شما که برچسب ها رو عوض می کنید گوگل میخواد ایراد بگیره و در وبمستر با ارور not found در بخش crawl مواجه خواهم شد ولی در حالی که اصلا هیچ خطایی در گوگل ندارم.2 تا سایت دارم در وبمستر هیچ کدوم اروری بعد از تعویص برچسب ها ندارم.

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند سوالی هایی رو که مطرح کردم رو پاسخ و راهنمایی کنند.

اون آموزش سئو فک کنم مال یه 10 سال پیش باشه؟

برچسب رو به عنوان دسته (ولی کوچک) باید در نظر بگیریم

یعنی وقتی  میدونین مطالب انقدری زیاد نیست که براش دسته ایجاد کرد براش از برچسب برای جم کردن مطالب تو یه صفحه  استفاده میشه

از برچسب برای ایجاد چندین لینک برای یک محتوا برای افزایش شانس در گوگل  یه روش منسوخ و بی فایدس که به احتمال زیاد باعث صفحات تکراری میشه

مثلا: همه مطالبی که  در مورد  قالب وردپرس هست

برچسب قالب وردپرس داشته باشن

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

اون آموزش سئو فک کنم مال یه 10 سال پیش باشه؟

برچسب رو به عنوان دسته (ولی کوچک) باید در نظر بگیریم

یعنی وقتی  میدونین مطالب انقدری زیاد نیست که براش دسته ایجاد کرد براش از برچسب برای جم کردن مطالب تو یه صفحه  استفاده میشه

از برچسب برای ایجاد چندین لینک برای یک محتوا برای افزایش شانس در گوگل  یه روش منسوخ و بی فایدس که به احتمال زیاد باعث صفحات تکراری میشه

مثلا: همه مطالبی که  در مورد  قالب وردپرس هست

برچسب قالب وردپرس داشته باشن

خوب الان فرض کنید یه سایتی مربوط به موبایل هست و داره رام موبایل می فروشه نباید از رام تبلت یا فایل فلش تبلت استفاه کنه؟چون الان تو سایت های دانلود برچسپ دانلود هزاران بار تکرار میشه.پس اون موقعه گوگل باید از اونها هم محتوای تکراری بگیره.ممنون میشم سوالات دیگه ای هم که پرسیدم پاسخ بدید و همچنین مورد بالارو کمی واضح تر توضیح بدید چون خیلی خلاصه توضیح دادید.الان گفته میشه گوگل 3 سال هست کلمات کلیدی رو هم از دور خارج کرده صحت داره؟

اون چندتا سوال هم که پرسیدم ممنون میشم توصیح بدید.سپاس

لینک به ارسال
در در 3/27/2017 at 12:19، cloner1390 گفته است :

درود

ضرر های تگ در سئو را مطالعه فرمایید در مورد برچسب حساس نباشید!

برای کلمات کلیدی بسیار وقت بزارید = https://seorooz.net//?s=کلمات+کلیدی

لینکهایی که دیسوو

لینک به ارسال

ممنون از دوستان بابت راهنمایی

سوال دیگری هم داشتم که ممنون میشم داهنمایی کنند دوستان.در سایت بعضی از پست ها هر ازز گاهی باید آپدیت شوند.ولی مشکل اینجاست که بعد از آپدیت خیلی طول میشکه تا گوگل اونارو ایندکس کنه.میخواستم بدونم تو این مواقع کار درستی هست از گوگل فیچ استفاده کنیم یا نه؟

این موضوع هم که گفته میشه که اگر از گوگل فیچ زیاد استفاده بشه جریمه داره؟

سوال دیگه هم این که آیا از گوگل فیچ استفاده کنیم و تو آینده پست اپدیت بشه دوباره بعد از آپدیت دوباره باید تو گوگل فیچ اعمال کنیم یا یک بار کافیه؟

چون گوگل فیچ تو سایت هایی که پست زیاد دارند خوب امکان پدیر نیست.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، cloner1390 گفته است :

ممنون از دوستان بابت راهنمایی

سوال دیگری هم داشتم که ممنون میشم داهنمایی کنند دوستان.در سایت بعضی از پست ها هر ازز گاهی باید آپدیت شوند.ولی مشکل اینجاست که بعد از آپدیت خیلی طول میشکه تا گوگل اونارو ایندکس کنه.میخواستم بدونم تو این مواقع کار درستی هست از گوگل فیچ استفاده کنیم یا نه؟

این موضوع هم که گفته میشه که اگر از گوگل فیچ زیاد استفاده بشه جریمه داره؟

سوال دیگه هم این که آیا از گوگل فیچ استفاده کنیم و تو آینده پست اپدیت بشه دوباره بعد از آپدیت دوباره باید تو گوگل فیچ اعمال کنیم یا یک بار کافیه؟

چون گوگل فیچ تو سایت هایی که پست زیاد دارند خوب امکان پدیر نیست.

شما هرچقدر دلت میخواد از فچ استفاده کن اگه قرار بود فچ زیاد جریمه بشه 500 تا در ماه رو اجازه نمیداد گوگل

هر وقت پست رو اپدیت کردی فچ بزن

نگفتم یه روز در میان اپدیت کنیا :|

لینک به ارسال

یک روز در میان استفاده نمیکنم.فقط تو یک ماه شاید چند تا پست آپدیت کنیم.چون در برخی از سایت های سئو نوشته شده زیاد از فیچ استفاده نکنید.احتمال داره اثر خوبی نداشته باشه.به خاطر همین سوال کردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...