رفتن به مطلب

کد کوتاه افزونه advanced recent posts

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان . ببخشید من یک افزونه واسه نمایش مطالب یک دسته ی دلخواه در قالب رو پیدا کردم به نام advanced recent posts .

وقتی تنظیمات افزونه رو واسه نمایش یک دسته بندی انجام میدی ، در صفحه تنظیماتش یک شورت کد میده ، شبیه به شورت کد زیر :

[lptw_recentposts layout="basic" post_type="post" link_target="self" category_id="1" fluid_images="true" space_hor="10" space_ver="10" columns="2" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="10" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="false" thumbnail_size="medium" color_scheme="dark" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="true" show_date="true" show_time="true" show_time_before="true" show_subtitle="true" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"]

که میشه از این شورت کد در بین مطالب استفاده کرد ، ولی من میخوام داخل کدهای قالب ( مثلا در فایل سینگل و ... ) ازش استفاده کنم که نمیشه از این شورت کد استفاده کرد .

حالا سئوالم اینجاست که چه جوری میتونم از این شورت کد در کدهای قالب استفاده کنم ؟

صفحه ی افزونه ی مذکور : https://wordpress.org/plugins/advanced-recent-posts

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، مهدی گفته است :

مرسی از پاسخ شما . من رفتم داخل لینک ، ولی چون متأسفانه زبان انگلیسی بلد نیستم ، بالاخره نفهمیدم باید چیکار کنم ؟

ببینید من شورتکد افزونه رو که در پیام اول گذاشتم رو در کد :

<?php do_shortcode('[شورتکد افزونه]'); ?>

گذاشتم و این کد رو در index.php گذاشتم ، ولی هیچ اثری از نمایش دسته ی مدنظر نبود و کلا کد کار نکرد .

آیا الان من باید کدی رو در فایل فانکشن و یا جای دیگه قرار بدم که کد بالا کار کنه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...