رفتن به مطلب

شما را به خدا کمککککککک

askplove

پست های پیشنهاد شده

می خواستم آدرس سایت رو تغییر بدم همه چی از بین رفته.

آدرس سایتم ASKPLO.IR  بود و میخواستم به zoooze.ir تغییرش بدم

اول دامین خریدم nic.ir هم تایید و ثبتش کرد .

بعدش رفتم پیشخوان ASKPLO.IR داخل تنظیمات تا آدرس ها رو از  askplo.ir به  zoooze.ir  تغییر دادم همه چی نا  بود شد رفت.

خنگ بازی در آوردم رفتم تو دایرکت ادمین دیدم دوتا دامین دارم رفتم تو  askplo.ir

از قسمت دایرکت ادمین رفتم تو دامین askplo.ir  تو قسمت مدیریت فایل رفتم تو public_html همه ی فایل هارو انتخاب کردم زدم add to clipboard بعد رفتم تو دامین zoooze.ir تو قسمت مدیریت فایل  رفتم تو public_html همه رو پیس کردم الان این فایل ها همه جا پیس شدن

چکار کنم محتوی سایتم بدون مشکل به آدرس جدید یعنی zoooze.ir منتقل بشه:unsure:

لینک به ارسال

با سلام 

دامین جدید رو روی سایت وردپرستون ست کنید. چون اطلاعات با دامین قبلی بالا میاد

با این روش که این  2 خط کد رو در فایل wp-config.php تون "آدرس دامین جدیدتون رو به جای siteshoma.com اظافه بکنید

define('WP_HOME','http://siteshoma.com');
define('WP_SITEURL','http://siteshoma.com');

بعد از خط زیر اظافه کنید

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

و فایل رو ذخیره بکنید 

یا با روش زیر 

در این روش شما باید به بخش phpMyAdmin هاستتون بروید. سپس آدرس سایت را به صورت مستقیم تغییر دهید. برای تغییر نشانی وردپرس (url) با این روش مراحل زیر را انجام دهید:

1. از دیتابیس سایت بک آپی تهیه کنید سپس در سیستم خود ذخیره نمایید.
  2. به phpMyAdmin بروید.
  3. کلیک کنید تا به پایگاه داده وصل شوید. لیستی از پایگاه داده نشان داده می شود. پایگاه داده وردپرس مربوط به سایت خود را  انتخاب کنید.
  4. سپس تمامی جداول مربوط به پایگاه داده به شما نشان داده می شود.
  5. از لیست جداول، جدول wp_options را انتخاب کنید. ( در بعضی پایگاه داده ها ممکن است به جای پیشوند wp از پیشوند دیگری استفاده کنند)
  6. سپس بر روی آیکون Browse کلیک کنید.
  7. در صفحه جدید سپس فیلدهای مروبط به جدول wp_options را مشاهده می کنید.
  8. در ستون option_name به دنبال فیلد siteurl  بگردید. پس از پیدا کردن آن بر روی Edit Field (ویرایش فیلد) کلیک کنید.
  9. سپس صفحه جدیدی برای وبرایش نشانی وردپرس (url) باز می شود. در باکس option_value؛ آدرس جدید و صحیح سایت خود را وارد کنید و بر روی دکمه Go  کلیک نمایید. در این صورت به صفحه مربوط به جدول wp_options برمی گردید.
  10. در ستون option_name به دنبال فیلد home بگردید . دقیقا همانند مرحله قبل آدرس جدید را در باکس option_value، وارد کنید.

به همین ترتیب شما توانستید نشانی آدرس (url) خود را تغییر دهید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...