رفتن به مطلب

رفع مشکل جریمه گوگل

keyvan22

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض احترام خدمت شما 

دوستان بنده یه سایت فیلم دارم . که چند ماه پیش تصمیم گرفتم سایت رو از چیزی که بود بالاتر ببرم . اکثر پستام صفحه اول بودن ولی اولین نتیجه نبودن ( فقط برخی از برچسب ها و پست ها اولین نتیجه گوگل بودن ) برای این که سایت رو ارتقاء بدم بک لینک تهیه کردم , قالب سایت رو عوض کردم و یه نویسنده هم داشتم که روزی 7 تا پست قرار میداد اولش یکی دوهفته سایت داشت نتیجه میداد و آمار روز به روز زیاد میشدن ولی بعد یه مدتی آمارم روز به روز به ندرت افت کرد یعنی هر روز تعد باز دیدام به جای زیاد شدن کمتر میشد ( به عنوان مثال آمار ورودی های این هفته از ورودی های هفته پیش کمتر بود و همینطوری هفته های قبل  )

خیلی تلاش کردم تا به حال چنین مشکلی نداشتم . نمیدونم دقیقا بابت چه چیزی جریمه شدم . خودم که فکر میکنم از طرف پاندای گوگل جریمه شدم چون افت ورودی ها یه دفعه رخ نداد و به ندرت در عرض چند ماه داره روز به روز بد تر و بدتر میشه . ایندکس های سایت کم نشدن فقط از صفحات اول به صفحات دورتر رفتن بعضی لینکهام حتی در نتیجه 500 لینک هم نیستن . همچنین رتبه الکسای سایت هم داره بدتر میشه از 1000 ایران به به 3200 ایران رسیده در این مدت . 

البته چند هفته پیش سایت رو به سرور های ایرانی انتقال دادم در این انتقال مشکلی رخ داد که باعث شد سایت یک هفته غیر فعال بشه که همین مسئله هم خودش به تنهایی از یه طرف به شدت باعث افت آمار شد . 

چند روز پیش به خاطر این که علت این مشکل رو پیدا کنم باز قالب اولیه سایت رو فعال کردم . حدودا 200 تا لینک که اعتبار دامینشون ( همان Authority ) عدد یک بود شناسایی کردم و دیشب به گوگل معرفی کردم . 

1-- به نظرتون چند روز طول میکشه تا گوگل این لینک هارو بررسی کنده و از نتایج خودش حذف کنه ؟

2-- نظر شما در مورد این مدل افت چی هست ؟ آیا تشخیصم در مورد جریمه پاندا درسته ؟

3-- به نظر شما علاوه بر حذف لینک های مضرر کار دیگه ای هم لازم هست که انجام بدم ؟

4-- حذف این 200 تا لینک تا چه حدی میتونه کمک کنه ؟ آیا کلا کارم درست بود ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا چند ماهه که کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم . سپاسگزارم . 

ویرایش شده توسط keyvan22
لینک به ارسال
  • مهدی عنوان را به رفع مشکل جریمه گوگل تغییر داده است
در 1 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

ادرس سایتتونو برای بررسی قرار بدین

آدرس :    movieo.ir

فایل لینک هایی که به گوگل ارسال کردم رو هم پیوست کردم . ممنون میشم اونارم بررسی کنید اگر مشکلی بود یا اگر به ضرر سایت بود اطلاع بدید . 

متشکرم. 

Disavow Links.txt

لینک به ارسال

لازم به ذکر هست که من داخل سایت validator.w3.org هم سایتم رو تست کردم تمام مشکلات قالب رو حل کردم به غیر از یک مشکل که نتونستم کاری بکنم . متاسفانه کدها رو هم ویرایش کردم تغییری پیدا نکرد . 

مورد دیگه ای هم که هست اینه که Impressions بهترین آدرسم در گوگل حدودا 20 هزار تا بود که الان شده 5 هزار تا . هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم متاسفانه فعلا نتیجه ای نگرفتم . 

امیدوارم از گزارش لینک های مضرر نتیجه مثبت بگیرم . یکی از سایت ها که ظاهرا با feed داشت لینکامو کپی میکرد حدودا 30 هزار تا از لینکا و پست های سایت رو کپی کرده که اونم دومین لینکی هست که داخل فایل بالا ثبت کردم . فکر کنم یکی دیگه از دلایل افت همین سایت مضرر هست . 

مورد دیگه ای هم که هست اینه که متاسفانه سایت رو الان چک کردم ظاهرا پنالتی هم شده ! 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، keyvan22 گفته است :

لازم به ذکر هست که من داخل سایت validator.w3.org هم سایتم رو تست کردم تمام مشکلات قالب رو حل کردم به غیر از یک مشکل که نتونستم کاری بکنم . متاسفانه کدها رو هم ویرایش کردم تغییری پیدا نکرد . 

مورد دیگه ای هم که هست اینه که Impressions بهترین آدرسم در گوگل حدودا 20 هزار تا بود که الان شده 5 هزار تا . هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم متاسفانه فعلا نتیجه ای نگرفتم . 

امیدوارم از گزارش لینک های مضرر نتیجه مثبت بگیرم . یکی از سایت ها که ظاهرا با feed داشت لینکامو کپی میکرد حدودا 30 هزار تا از لینکا و پست های سایت رو کپی کرده که اونم دومین لینکی هست که داخل فایل بالا ثبت کردم . فکر کنم یکی دیگه از دلایل افت همین سایت مضرر هست . 

مورد دیگه ای هم که هست اینه که متاسفانه سایت رو الان چک کردم ظاهرا پنالتی هم شده ! 

یه چی می گم  ولی انجام بدیا

برو پاپ اپ هارو بردار منتظر باش ;)

ویرایش شده توسط 4M!R
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

یه چی می گم  ولی انجام بدیا

برو پاپ اپ هارو بردار منتظر باش ;)

راستش فکر نکن دلیل اصلی پاپ آپ باشه چون پاپ آپ چند ساله که هست و هیچ وقت مشکلی پیش نیومده . من بیشتر به بک لینک ها و قالبم شک دارم چون بعد از گرفتن بک لینک و تعویض قالب لین اتفاقات رخ داد ولی با اینکه دیشب مشکلات این قالب رو یکی یکی حذف کردم باز شک دارم بهش 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، menalgeya گفته است :

با سلام و تبریک سال نو خدمت شما

لینک هایی که تهیه کردید به صورت انبوه بوده ؟ و روی چه کلمه کلیدی و چه ادرسی از سایت ؟ همه رو صفحه اصلی خرید کردید ؟

قالب جدید سایت که ست کردید مشکلی از نظر کد نویسی نداشته ؟ چه مدت این قالب روی سایت فعال بوده ؟

همان طور که 4M!R گفت بهتر است تبلیغات پاپ رو بردارید

ظاهر سایت که مشکلی نداره 

حذف لینک ها زمان بره باید منتظر نتیجه اش باشید

سلام . سپاسگزارم . 

لینک های که تهیه کردم راستش 19 تا بودن که روی "فیلم جدید"  لینک شده بودن و در صفحه اصلی سایت ها بود فکر کنم تمام صفحه بودن . 

قالب رو دیشب مجدد تویض کردم ( همون قالبی رو گذاشتم که فکر میکنم یکی از دلایل افت سایت هست ) چون میخواستم مشکلاتشو اصلاح کنم . حدودا 20 یا 30 تا مشکل داشت که همه رو پیدا کردم و اصلاح کردم جز یکی .   حدودا دو سه ماهی فکر کنم رو سایت فعال بوده شاید هم بیشتر از این مدت . 

راستش پاپ آپ چند ساله که هست تا به حال مشکل ساز نبوده فکر میکنم دلیل اصلی یکی از این دو مورد هست . یا قالب یا لینک هایی که گرفتم ( + سایت هایی که مطالب سایت رو از طریق ربات ها و feed ها کپی میکردن ) 

به نظر شما تا چند هفته دیگه لینک ها رو حذف میکنن ؟ 

بخش دیگه ای هست که من از داخل وبمستر به گوگل پیام بدم که من لینک هارو ارسال کردم مجدد سایت رو بررسی کنند ؟

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، keyvan22 گفته است :

راستش فکر نکن دلیل اصلی پاپ آپ باشه چون پاپ آپ چند ساله که هست و هیچ وقت مشکلی پیش نیومده . من بیشتر به بک لینک ها و قالبم شک دارم چون بعد از گرفتن بک لینک و تعویض قالب لین اتفاقات رخ داد ولی با اینکه دیشب مشکلات این قالب رو یکی یکی حذف کردم باز شک دارم بهش 

من دیگه روزه سکوت می گیرم

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

من دیگه روزه سکوت می گیرم

در مورد این مسئله اطلاعی نداشتم الان که شما ارسال کردید دیدم . 

پاپ آپ رو حذف کردم . به نظر شما بک لینک هارو چیکار کنم ؟ یعنی فقط با حذف پاپ آپ مشکل حل میشه ؟

لینک به ارسال

الان داشتم باز تمام موارد رو بررسی میکردم که اگه چیزی بود باز حلش کنم تا این که رسیدم به سایت مپ و دیدم خطای زیر رو میده 

This page contains the following errors: error on line 2 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document Below is a rendering of the page up to the first error

بعد مطالعه مقاله ها و سایت های خارجی این مشکل رو هم حل کردم . ظاهرا در تاریخ اسفند 95 داخل فایل کانفیگ وردپرس تگ پایانی حذف شده بود ( معلوم نیست چطوری این ایتفاق رخ داده ! ) داخل گوگل وبمستر بخش سایت مپ رو مجدد به روز رسانی کردم لینک ها نمایش داده شدن ولی ایندکس ها صفر شدن! 

به نظرتون چند روز طول میکشه که 30 هزار تا مطلب مجدد ایندکس بشه ؟ 

الان که این مشکل برطرف شد آیا باز لازم هست 200 تا لینک رو داخل بخش گزارش گوگل نگه دارم ؟ نیاز نیست تعدادی از این سایت ها رو از لیست حذف کنم و فقط چند تا سایت اسپم رو گزارش بدم ؟ 

ممنون میشم از دوستان اگه پاسخ بدن 

لینک به ارسال

سلام و درود

به نظر بنده برای رفع مشکل اسمپرها باید یه تاخیری روی آپدیت فید سایت قرار بدید.

function publish_later_on_feed($where) {

global $wpdb;

if ( is_feed() ) {

$now = gmdate('Y-m-d H:i:s');

$wait = '10';

$device = 'MINUTE';

$where .= " AND TIMESTAMPDIFF($device, $wpdb->posts.post_date_gmt, '$now') > $wait ";
 }
 return $where;
}

add_filter('posts_where', 'publish_later_on_feed');

تابع بالا رو در فایل functions.php قالبتون قرار بدید و مقدار wait رو متناسب با سرعت ایندکس سایتتون تنظیم کنید.

یعنی مثلا اگر مطالبتون 30 دقیقه ای وارد گوگل میشه یه تاخیر 40 دقیقه ای برای آپدیت فید قرار بدید که در ابتدا مطلب به نام شما ثبت بشه تو گوگل سپس به نام اسپمرها.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...