رفتن به مطلب

مشکل با افزونهcystats

saeed313

پست های پیشنهاد شده

باسلام

با فعال کردن افزونه امار گیر cystats صفحه خطای زیر میاد و سایت باز نمیشه با اینکه به وردپرس جدید اپدیت کردم!!؟

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_error() in /home/sitname/public_html/wp-content/plugins/cystats/includes/cystats.class.php:1455 Stack trace: #0 /home/sitname/public_html/wp-content/plugins/cystats/cystats.php(149): statistics->update() #1 /home/sitname/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(298): cystats_update_data('') #2 /home/sitname/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #3 /home/sitname/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #4 /home/sitname/public_html/wp-includes/template-loader.php(12): do_action('template_redire...') #5 /home/sitname/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/sitname/...') #6 /home/sitname/public_html/index.php(17): require('/home/sitname/...') #7 {main} thrown in /home/sitname/public_html/wp-content/plugins/cystats/includes/cystats.class.php on line 1455

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، saeed313 گفته است :

کسی نمی تونه پاسخ بده؟

سلام و درود

توصیه میکنم بیخیال cystats بشید کلا چون افزونه مدت هاست آپدیت جدیدی نداشته ولی وردپرس توی این 8 سال بارها بروز شده است.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

درست میفرمایید ولی هر افزونه ای استفاده میکنم برای امار گیر مدتی که گذشت ایراد بهم میزنه حتی همین افزونه امارگیر ایرانی!!؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...