رفتن به مطلب

وضعیت Redirected در هنگام استفاده از گوگل فیچ

cloner1390

پست های پیشنهاد شده

درود

میخوام از گوگل فیچ استفاده کنم.دوتا سایت دارم در هر دوتا هر لینکی رو میزنم وضعیت Redirected  میزنه.جایی نوشته بود که آخر لینک / زده بشه درست میشه ، اما زدم باز وضعیت Redirected  میزنه.تو یه فایل تصویری نشون داد که در وبمستر در قسمت site settings سایت باید طوری تنظیم باشه که تو حالت www بیاد بالا.سایت های من تو حالت Don't set a preferred domain  هست.از دوستان میخواستم بپرسم از اون میتونه باشه؟

اگر گزینه دوم رو انتخاب کنم بعد از گذشت یک سال از قدمت سال سئوی سایت به هم نمیریزه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

درود

من در تنظیمات وردپرس و در همگانی آدرس سایت رو بدون www زدم.برای این مشکل در یک سایت خارجی گفتن ادرس سایت رو با www وارد کنی درست میشه.انجام دادم مشکل ریدایرکت درست شد.ولی خوب تو این قسمت آدرس رو با www بزنم ، روی ایندکس ها تاثیر گذار هست؟ایندکس های قبلی رو از دست میدم؟

لینک به ارسال

تو قسمت تنظیمات کنسول هرکدوم رو که میخوای (بدون www بهتره) را ست کن و هیچ مشکلی پیش نمیاد

ادرس تو وردپرس با www باشه هم تو کنسول هم باید wwwانتخاب بشه و بالعکس

هیچ مشکلی هم پیش نمیاد(البته باید هردو رو تو کنسول ثبت کرده باشی)

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

تو قسمت تنظیمات کنسول هرکدوم رو که میخوای (بدون www بهتره) را ست کن و هیچ مشکلی پیش نمیاد

ادرس تو وردپرس با www باشه هم تو کنسول هم باید wwwانتخاب بشه و بالعکس

هیچ مشکلی هم پیش نمیاد(البته باید هردو رو تو کنسول ثبت کرده باشی)

درود دوست عزیز

تا جایی که مطالعه کردم هم در انجمن و هم سایت های دیگه ، بعد از تغییر در دسترسی به پنل وردپرس با مشکل مواجه میشم که 4 تا روش گفته شده تا مشکل دسترسی به پنل برطرف بشه و گفته شده که بعد از استفاده از این 4 روش ممکن هست باز مشکل حل نشه.

من میخوام روش دیگه ای امتحان کنم که میخواستم نظر دوستان رو جویا بشم.

1-میخوام در وبمستر تولز آدرس سایت رو روی www بزارم.

2-در صورت گذاشتن رو ww حتما باید ریدایرکت بشه.تو ریدایرکت مشکلی که هست کدهای زیادی هم در انجمن و هم در سایت ها گذاشته شده.میخواستم بپرسم کدوم کد صحیح هست که باید در فایل htaccess گذاشته بشه.

کد 1

# BEGIN 301 Redirects
Redirect 301 /wp/old-page/ http://www.example.com/wp/new-page
# END 301 Redirects

کد دوم

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^olddomain.com$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.olddomain.com$
RewriteRule (.*)$ http://www.newdomain.com/$1 [R=301,L]
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

اگر این کدها هم صحیح نیست کد درست رو بزارید.

اصلا دوستان صلاح هست با این روش سایت رو به www تنظیم کنم.چون بدون www واقعا تو سئو با مشکل مواجه میشه سایت.هم تو مطالب تکراری و هم تو فیچ کردن.

ممنون میشم یه راهنمایی دقیق و کامل بکنند.

لینک به ارسال

درود

یعنی واقعا کسی نیست به این مشکل پاسخی بده.میخوام سایت رو تو تنظیمات عوض کنم و با www باشه و دستور صحیح دیدایرکت کردن برای وردپرس رو بزارن دوستان.

چون تو تنظیمات سایت رو با www وارد کنیم وردپرس دیگه نمیزاره به پیشخوات دسترسی پیدا کنیم.تو فرم های خارجی هم نوشتن راه حل و مراحل رو ، و خیلی هم ساده هست ولی تو سایت همیار و برخی سایت ها کسانی انجام دادن که با مشکل مواجه شدن ، گفتم از دوستان در اینجا بپرسم ببینم کسی انجام داده.هر چند بعضی از دوستان گفتن انجام بده مشکلی پیش نمیاد.ولی خوب حرفشون بدون مطالعه بود.ممنون میشم دوستانی که تجربه داشتند کمک کنند.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، cloner1390 گفته است :

درود

یعنی واقعا کسی نیست به این مشکل پاسخی بده.میخوام سایت رو تو تنظیمات عوض کنم و با www باشه و دستور صحیح دیدایرکت کردن برای وردپرس رو بزارن دوستان.

چون تو تنظیمات سایت رو با www وارد کنیم وردپرس دیگه نمیزاره به پیشخوات دسترسی پیدا کنیم.تو فرم های خارجی هم نوشتن راه حل و مراحل رو ، و خیلی هم ساده هست ولی تو سایت همیار و برخی سایت ها کسانی انجام دادن که با مشکل مواجه شدن ، گفتم از دوستان در اینجا بپرسم ببینم کسی انجام داده.هر چند بعضی از دوستان گفتن انجام بده مشکلی پیش نمیاد.ولی خوب حرفشون بدون مطالعه بود.ممنون میشم دوستانی که تجربه داشتند کمک کنند.

از کجا میدونی بدون مطالعه بود 

خیلی از دوستان تو انجمن جواب سوالارو میدونن ولی اینم میدونن اگه بگن فلان کارو بکنید دوستانی که چند تا مقاله اینور و اونور خوندن میان می گن اخه اینجا اینو گفته اونجا اونجوری شده

برا همین ترجیح میدن بر خلاف من که منشم فرق می کنه  جواب ندن

موفق باشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، 4M!R گفته است :

از کجا میدونی بدون مطالعه بود 

خیلی از دوستان تو انجمن جواب سوالارو میدونن ولی اینم میدونن اگه بگن فلان کارو بکنید دوستانی که چند تا مقاله اینور و اونور خوندن میان می گن اخه اینجا اینو گفته اونجا اونجوری شده

برا همین ترجیح میدن بر خلاف من که منشم فرق می کنه  جواب ندن

موفق باشید

دوست عزیز

عوض کردن و اضافه کردن www به سایت رو دیگه مقاله نمیخواد ، تو فروم های خارجی ، ایرانی  و هر جایی برید نوشته که سایت به هم میریزه و 4 تا راه حل نوشته  که چون بعضی از دوستان گفتن که انجام دادن راه حل هارو باز جواب نگرفتن.حالا شما چطوری عوض کردید که مشکل ساز نشده شاید معجزه شده.الان من دقیقا میدونم باید چیکار کنم ولی میخوام از تجربه دوستان استفاده کنم که زحمت این مدت به هدر نره.همین.فقط سوال کردم دوستان کسی انجام داده یا نه؟

اگر انجام داده جواب گرفته؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، cloner1390 گفته است :

دوست عزیز

عوض کردن و اضافه کردن www به سایت رو دیگه مقاله نمیخواد ، تو فروم های خارجی ، ایرانی  و هر جایی برید نوشته که سایت به هم میریزه و 4 تا راه حل نوشته  که چون بعضی از دوستان گفتن که انجام دادن راه حل هارو باز جواب نگرفتن.حالا شما چطوری عوض کردید که مشکل ساز نشده شاید معجزه شده.الان من دقیقا میدونم باید چیکار کنم ولی میخوام از تجربه دوستان استفاده کنم که زحمت این مدت به هدر نره.همین.فقط سوال کردم دوستان کسی انجام داده یا نه؟

اگر انجام داده جواب گرفته؟

http://forum.wp-parsi.com/topic/26580-حل-مشکل-و-خطای-ریدایرکت-در-fetch-as-google-در-گوگل-وبمستر-تولز/#comment-255881

لینک به ارسال

بله دیدم این پست رو.از وبمستر که نمیشه www رو برداشت.چون اجازه تغییر نمیده.باید تو وبمستر تو تنظیمات سایت بزاری رو www که اینکدس ها به میریزه.توی وردپرس هم تو تنظیمات بزاری رو www دیگه به پیشخوان نمیتونی لاگین بشی و آموزش هایی که تو نت هست باید انجام بشه و احتمال داره اون تنظیمات هم انجام بشه جواب نده.این الان دقیقا برعکس هست.من تو تنظیمات وردپرس با www میزنم فیچ درست کار میکنه و وقتی www رو برمیدارم فیچ ریدایرکت میده.حتی یک نفر تو انجمن خارجی گفت بزار رو www فیچ هارو انجام بده بعد ازا ون برگرودن به سر جای اولش.اونم باز ریسک هست.وسط برق بره یا اتفاقی بیفته احتمال داره همه چیز بره رو هوا.حتما راه مطمئنی هست که این کار انجام بشه.چون خیلی از سایت های بزرگ بدون www بودن و به www منتقل شدن.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، cloner1390 گفته است :

بله دیدم این پست رو.از وبمستر که نمیشه www رو برداشت.چون اجازه تغییر نمیده.باید تو وبمستر تو تنظیمات سایت بزاری رو www که اینکدس ها به میریزه.توی وردپرس هم تو تنظیمات بزاری رو www دیگه به پیشخوان نمیتونی لاگین بشی و آموزش هایی که تو نت هست باید انجام بشه و احتمال داره اون تنظیمات هم انجام بشه جواب نده.این الان دقیقا برعکس هست.من تو تنظیمات وردپرس با www میزنم فیچ درست کار میکنه و وقتی www رو برمیدارم فیچ ریدایرکت میده.حتی یک نفر تو انجمن خارجی گفت بزار رو www فیچ هارو انجام بده بعد ازا ون برگرودن به سر جای اولش.اونم باز ریسک هست.وسط برق بره یا اتفاقی بیفته احتمال داره همه چیز بره رو هوا.حتما راه مطمئنی هست که این کار انجام بشه.چون خیلی از سایت های بزرگ بدون www بودن و به www منتقل شدن.

میشه بپرسم چرا اجازه تغییر نمیده؟

ضمنا از تغییر  و خرابکاری نترسید به یکاپ بردارین  مشکلی بود برگردونید.

مشکل شما خیلی سادس فقط بزرگش کردین تو ذهنتون

نمیشه وارد پنل شد چون کوکی ها برا بدون www ست شده که میشه از دیتابیس به راحتی تغییر داد 

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، cloner1390 گفته است :

بله 4 تا راه حل یکی دیتابیس هست.در 4 تا روش ذکر شده.ولی خوب یه تعداد گفتن بعد از تغییر نتیجه نگرفتن.اگر با دیتابیس حل شدنی هست.چرا 4 روش ذکر شده؟

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

لینک به ارسال

بحث صلاح نیست.بحث راه حله.بعد از تغییر در تنظیمات باید از دستور ریدایرکت استفاده بشه؟یا نیازی نیست؟در وبمستر نیازی هست بر روی www قرار گیرد؟

یه راهنمایی کامل نمی کنید حداقل.

لینک به ارسال

کار انجام شد.ولی خوب خواستم اطلاع بدم که دوستان دیگه هم تو جریان باشتند.تنها عوض کردن و اضافه کردن www به تنظیمات وردپرس نیست.موضوع خیلی پیچیده تر از این حرفاست.عوض کردن تنظیمات در وبمستر و انتقال ارزش لینک های قبلی به لینک هایی که جدیدا با www ایندکس می شوند و بسیاری از ریزه کاری ها هست.ولی با کلی تلاش و وقت و خوندن فروم های خارجی کار انجام شد.دوستانی که اطلاعات کافی ندارند انجام ندهند.چون واقعا ساده نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...