• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
mehral

مشکل در دخیره در ساخت پلاگین

5 پست در این موضوع قرار دارد

درود بر همه دوستان

من رو ساخت یه پلاگین کار می کنم به چنتا مشکل برخوردم

داده ها رو در options.php به صورت serialize دخیره می کنم ولی هر بار که داده جدید وارد کنم داده ها serialize شده پاک می شن یه شمارنده هم درست کردم که هربار داده ها رو با ایندکس متفاوت ذخیره کنه ولی نتیجه ای نگرفتم

یه نمونه کد برای textare

public function mf_els_htwo_setting($args)
{
extract($args);
foreach ($this->options as $i => $value) {
$index = $i + 1;
}
$field = '<textarea id="'.$id.'" name="mf_eis_add_options['.$index.']['.$name.']" rows="2" cols="50" class="large-text code"></textarea>';
$field .= '<p class="descriptions">'.$desc.'</p>';
echo $field;
}

در پایان هربار مه داده ای ذخیره شه به اینصورت می شه

ذخیره داده ها یک

post-1230-0-60581400-1356764049_thumb.pn

ذخیره داده ها دو

post-1230-0-91839200-1356764196_thumb.pn

نتیجه ای که می خوام

post-1230-0-58951200-1356764190_thumb.pn

ممنون از همه دوستان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

فقط کد بالا هست؟ شما در کد بالا چیزی رو ذخیره نمیکنن.

اگر اپشنی هست باید از register_setting استفاده کنید.

مثلا:

register_setting(my_settings', 'mytextarea');

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

فقط کد بالا هست؟ شما در کد بالا چیزی رو ذخیره نمیکنن.

اگر اپشنی هست باید از register_setting استفاده کنید.

مثلا:

register_setting(my_settings', 'mytextarea');

ممنون از پاسخ ولی من هم از

register_setting('mf_eis_add_options', 'mf_eis_add_options');
add_settings_section('mf_eis_add_section', 'Add Field to EIS', array($this, 'mf_eis_add_section_cb'), 'mf_eis_add_page');

استفاده کردم همه چی خوب پیش رفته حتی ذخیره کردن فقط مشکل اینجاست هربار که من داده ای رو ذخیره می کنم داده قبلی پاک می شه اون دادهای توی عکس های ضمیمه شده خروجی این قسمت از کد هسن

<?php
$o = get_option('mf_eis_add_options');
echo "<pre>";
print_r($o);
echo "</pre>";
?>

غیز از عکس نهایی که می خوام نتیجه نهای باشه که نمی شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید هر بار که شما داده جدید درستمی کنید ایندکس شما از اول شروع میشه برای همین داده های قبلی هم حذف و داده جدید میاد روش.

من نمیدونم میخواید چیکار کنید اما اگر میخواید ایندکس با هر داده جدید جلو بره باید کارتون رو دیتابیسی کنید و ایندکس رو در هر سری ورود ذخیره کنید و از ادامه قبلی کار رو انجام بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکرکنم باید همین کارو کنم ، ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Fardis Tarh
      سلام خسته نباشید؛
      من تو پوسته‌ی BuildPress یه مشکلی دارم.
      اولا برای ویرایش برگه‌هاش حتما باید با افزونه‌ی مخصوص page builder by site origin کار کرد.
      تو صفحه‌ی اصلی چند تا باکس هست که عکس تصویر شاخص برگه‌های دیگه رو نمایش میدن ولی متونش لورم ایبسوم هست و باید ویرایش کرد.
      برای ویرایش متون سایت سازنده این آموزش رو گذاشته:

ولی تو تنظیمات صفحه من گزینه‌ی excerpt ندارم. همه‌ی افزونه‌های قالب هم نصب و به روز هستن دیگه نمیدونم مشکل کجاست!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      با تشکر
    • توسط IFTHEN
      برای راه اندازی سایت یک صرافی نیاز به یک پلاگین دارم که بتونم قیمت ارز کشورهای مختلف رو روزانه جلوی نام کشور وارد کنم و در قسمت مورد نظر در سایت نمایش داده بشه!

می دونم از طریق زمینه دلخواه می شه این کار رو انجام داد! اما کاربری که قراره سایت رو به روز کنه هیچ گونه شناختی به وردپرس و برنامه نویسی نداره به خاطر همین دنبال راهیی هستم که مثلا پرچم یا نام کشورهای مختلف در قسمت ارسال پست بیاد و کاربر جلوی هر نام یا پرچم فقط رقم مورد نظرش رو تایپ کنه و بعد هم منتشر کنه و داخل سایت نمایش داده بشه.
      اگر این قیمت ها قابل آرشیو شدن هم باشند و بشه یک نمودار هم از قیمت هر ارز در یک بازه زمانی مشخص رو ارایه بده عالی می شه.

آیا همچین پلاگینی وجود داره؟
      در صورتی که چنین پلاگینی نیست برای نوشتن چقدر زمان و هزینه نیاز هست؟
    • توسط Silence
      یک سری سوال کلی داشتم که تقریبا مرتبط با وردپرس هست اما چون مطالبی خارج از بحث وردپرس هم در سوالات هست اینجا مطرح می کنم...
      یک سایت قراره راه اندازی بشه که شامل یک مجله، فروشگاه و انجمن  باشه...
      بیس سایت که مجله هست قراره با وردپرس راه اندازی بشه...
      1- برای قسمت انجمن از چه اسکریپتی استفاده بشه بهتره؟...
      2- آیا امکان وجود داره که بشه وردپرس رو به اسگریپت ها انجمن ساز متصل کرد که کاربر داخل وردپرس ثبت نام کنه، و با همون یوزر و اکانت وردپرس بتونه داخل انجمن لاگین کنه و فعالیت داشته باشه؟...به عبارت بهتر ساخت یوزر از طریق وردپرس انجام بشه...
      3- در قسمت فروشگاه قرار هست هم محصولات فیزیکی به فروش برسه و هم محصولات دیجیتال (ویدیو، pdf و...)...از چه کدام پلاگین برای این کار استفاده بشه بهتر هست؟...

سوالات بعدی رو هم در ادامه می پرسم...
    • توسط Silence
      برای اینکه یک سری از مطالب به عنوان مطلب ویژه در قسمت بالای سایت به صورت اسلاید نمایش داده بشه، می خوام از یک دسته به عنوان ویژه و یا تگ ویژه استفاده کنم....
      حالا برای انتخاب اسلایدر یک سوال برام پیش اومده...
      آیا برای این کار، با استفاده از jQuery و HTML و CSS یک اسلایدر تعریف کنم و کدهای وردپرس رو در اون قرار بدم بهتر هست یا اینکه از پلاگین های آماده برای این کار استفاده کنم؟..
      کدوم پیشنهاد می شه و چرا؟...

هر کدوم از این دو مورد آیا مزیت و برتری نسبت به دیگری دارن؟...

• توسط armin11
      سلام

پلاگین yith woocommerce compare premium رو روی ووکامرسی فارسی نصب کرده ام، در هنگام فراخوانی ویژگیهای محصولات از دیتابیس متن رو به صورت %DA%A9%D8%B1%D9%BE%DB%8C نمایش میده. چطور این مشکل رو برطرف کنم؟ 
      فایل پلاگین روضمیمه کردم. فایل جاوا اسکریپتی که این فراخوانی رو انجام میده در آدرس assets\js\jquery.dataTables.min.js قرار داره. اما متوجه نشدم کجاش باید تغییر کنه تا محتوای فارسی درست نشون داده بشه.
      تصویر خروجی اشکال: اینجا

با احترام و سپاس
      yith-woocommerce-compare-premium-2.0.4.zip