Codepin

برنامه نویسی پروفایل حرفه ای برای کاربران

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

دوستان بنده الان درحال پرسوجو برای بهترین قیمت برای نوشتن برنامه زیر برای سایت فروشگاهیمون هستم. لطف میکنید قیمت پایه رو برای اینکار به من بگید.

قصد داریم برنامه ای نوشته بشه که کاربران بتونن به تعداد نامحدود در سایت ثبت نام کنن و محصولات خودشونو برای فروش قرار بدن و زمانی که خریدار ، هر محصوله این کاربر رو  سفارش میده یا خریداری میکنه ، اطلاعات سفارش مشتری ، نام محصول خریداری یا سفارش داده شده ، و همچنین مشخصات محصول مثل رنگ و سایز و... بلافاصله بعد از سفارش به کاربری که محصول رو ثبت کرده ارسال بشه و همچنین این اطلاعات علاوه بر فروشنده به مدیر اصلی سایت نیز ارسال بشه. 

لطفا بگید که برای این بخش از برنامه نویسی که بدون نقص نوشته بشه چه مقدار باید هزینه کنیم...

ویرایش شده در توسط Codepin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدنویسی یه چیز متغییر هست به همین دلیل قیمت اون هم متغییر هست و بستگی به تجربه برنامه نویس یا تیم برنامه نویسی داره

مثلا یک کد لاگین رو میشه خیلی ساده با 4 تا فیلد نوشت یا مثلا از المانها و خواص html5 یا jquery برای صحت ورود اطلاعات و کپچا برای جلوگیری از ثبت نام برنامه های ربات استفاده کرد

اینها در قیمت نهایی تاثیر داره

و اینکه مستندات شما خیلی خلاصه هست و تا مستندات کاملی نباشه قیمت نهایی مشخص نمیشه

ولی حدودی بین 3 تا 5 باید در نظر داشته باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط AsedMorteza
      سلام
      من میخوام یه سیستم شبیه سیستم مدیریت مدارس درست کنم ولی خیلی ساده تر
      یعنی کاربر بعد از عضو شدن بتونه تو پروفایلش فایل بفرسته برای مدیر یا بشه براش فایل خاص خودش رو فرستاد
      امکان ارسال و دریافت پیام داشته باشه توش
      و همچنین ثبت نمره
      خیلی گشتم ... چند تا افزونه مدیریت مدرسه پیدا کردم که انگلیسی بودن و خیلی جزئیات داشتن
      افزونه ی دیگه ای نیست که بشه باهاش همچین کاری کرد؟
    • توسط مادرن هاستینگ
      درود بر شما عزیزان و همراهان گرامی
      لطفا برای تشکیل یه تیم منسجم برای توسعه یه سیستم مدیریت محتوای تقریبا بومی سازی شده اگر توانایی همکاری دارید در این موضوع اعلام بفرمائید
      تا بعد از بررسی های کافی برای تشکیل تیم اقدام کنیم
      سپاس از لطف  و توجه تون عزیزان

• توسط kurdcoffee
      سلام 
      دوستان سایتم رو از هاستی به هاست دیگه اوردم الان این ارور رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/index/public_html/cms/model/user.class.php on line 38
      این درحالیه که با سایت اولی هم مقایسه کردم یکی هستن ولی نمی دونم چرا این مشکل پیش اومد کد هم مشکلی ندره یا شاید من نمبینم!!
      اینم خط 38
        $user  = R::findOne( 'user', " email = ? ", [ $this->email ] );
              if($user!=null)

• توسط hossein911
      سلام دوستان

من می خوام یه قالب ایمیل درست کنم و فونت ایران سانس رو تو این قالب استفاده کنم ولی این فونت اعمال نمیشه، تو پنجره ی console پیغام زیر رو میده:
      Access to Font at 'http://khademi-hossein.gigfa.com/IRANSans.woff' from origin 'http://khademi-hossein.gigfa.com' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. Origin 'null' is therefore not allowed access.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      فداتون
    • توسط lifer
      سلام دوستان ، من میخوام پر بازدیدترین مطالب سایت رو با عکس نشون بدم ، ولی میخوام کدهاشو بنویسم ، یعنی بدون افزونه میخوام این کارو انجام بدم ، لطفا راهنمایی کنید
      با تشکر ( در واقع میخوام 6 تا از پر بازدیدترین مطالب سایت رو نشون بدم )