نمایش کسی که امتیاز داده است

1. Codepin

Codepin

2. a2h

a2h

3. amirali.bk

amirali.bk

• مطالب مشابه

• توسط AsedMorteza
      سلام
      من میخوام یه سیستم شبیه سیستم مدیریت مدارس درست کنم ولی خیلی ساده تر
      یعنی کاربر بعد از عضو شدن بتونه تو پروفایلش فایل بفرسته برای مدیر یا بشه براش فایل خاص خودش رو فرستاد
      امکان ارسال و دریافت پیام داشته باشه توش
      و همچنین ثبت نمره
      خیلی گشتم ... چند تا افزونه مدیریت مدرسه پیدا کردم که انگلیسی بودن و خیلی جزئیات داشتن
      افزونه ی دیگه ای نیست که بشه باهاش همچین کاری کرد؟
    • توسط مادرن هاستینگ
      درود بر شما عزیزان و همراهان گرامی
      لطفا برای تشکیل یه تیم منسجم برای توسعه یه سیستم مدیریت محتوای تقریبا بومی سازی شده اگر توانایی همکاری دارید در این موضوع اعلام بفرمائید
      تا بعد از بررسی های کافی برای تشکیل تیم اقدام کنیم
      سپاس از لطف  و توجه تون عزیزان

• توسط kurdcoffee
      سلام 
      دوستان سایتم رو از هاستی به هاست دیگه اوردم الان این ارور رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/index/public_html/cms/model/user.class.php on line 38
      این درحالیه که با سایت اولی هم مقایسه کردم یکی هستن ولی نمی دونم چرا این مشکل پیش اومد کد هم مشکلی ندره یا شاید من نمبینم!!
      اینم خط 38
        $user  = R::findOne( 'user', " email = ? ", [ $this->email ] );
              if($user!=null)

• توسط hossein911
      سلام دوستان

من می خوام یه قالب ایمیل درست کنم و فونت ایران سانس رو تو این قالب استفاده کنم ولی این فونت اعمال نمیشه، تو پنجره ی console پیغام زیر رو میده:
      Access to Font at 'http://khademi-hossein.gigfa.com/IRANSans.woff' from origin 'http://khademi-hossein.gigfa.com' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. Origin 'null' is therefore not allowed access.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      فداتون
    • توسط lifer
      سلام دوستان ، من میخوام پر بازدیدترین مطالب سایت رو با عکس نشون بدم ، ولی میخوام کدهاشو بنویسم ، یعنی بدون افزونه میخوام این کارو انجام بدم ، لطفا راهنمایی کنید
      با تشکر ( در واقع میخوام 6 تا از پر بازدیدترین مطالب سایت رو نشون بدم )