رفتن به مطلب

ارور در وب مستر

hamedddr

پست های پیشنهاد شده

گفته شده به خاطر لینک های دانلودی است که در سایتتون گذاشتید

یا باید در هاست یکسان (یک ای پی) باشه وگرنه مثل بسیاری از سایت ها وقتی کاربر از گوگل و یا گوگلکروم وارد سایت شما بشه پیغام خطای صفحه ناامن مواجه میشه

پیشنهاد میکنم از هاست دانلود استفاده کنید بجای دادن لینک از سایر سایت ها

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، neda411 گفته است :

گفته شده به خاطر لینک های دانلودی است که در سایتتون گذاشتید

یا باید در هاست یکسان (یک ای پی) باشه وگرنه مثل بسیاری از سایت ها وقتی کاربر از گوگل و یا گوگلکروم وارد سایت شما بشه پیغام خطای صفحه ناامن مواجه میشه

پیشنهاد میکنم از هاست دانلود استفاده کنید بجای دادن لینک از سایر سایت ها

با سلام یعنی اگر من کل لینک دانلود سایتمو خودم باید اپلود کنم?!?حالا اگر غیر مستقیم تو یک اپلود سنتر بریزم لینکشو بزارم مشگل ایجاد میکنه?!?اخه نصف بیشتر لینک خودم یک اپلود سنتر اپلود کردم گذاشتم تو سایتم بعد ای تاثیر تو ایندکس مطالب داره?!یک سوال دیگه الان من فقط از یک سایت لینک دانلود بگیرم بقیشم خودم تو یک اپلود سنتر اپلود کنم بازم مشگل ساز میشه?!?

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، hamedddr گفته است :

با سلام یعنی اگر من کل لینک دانلود سایتمو خودم باید اپلود کنم?!?حالا اگر غیر مستقیم تو یک اپلود سنتر بریزم لینکشو بزارم مشگل ایجاد میکنه?!?اخه نصف بیشتر لینک خودم یک اپلود سنتر اپلود کردم گذاشتم تو سایتم بعد ای تاثیر تو ایندکس مطالب داره?!یک سوال دیگه الان من فقط از یک سایت لینک دانلود بگیرم بقیشم خودم تو یک اپلود سنتر اپلود کنم بازم مشگل ساز میشه?!?

اگر بخاطر اینه سایتای که فیلم  و موزیک میزارن هم لینک مستقیم هم غیر مستقیم جای اپلود میکنن به مشگل میخورن که

لینک به ارسال
در در 4/4/2017 at 07:40، hamedddr گفته است :

اگر بخاطر اینه سایتای که فیلم  و موزیک میزارن هم لینک مستقیم هم غیر مستقیم جای اپلود میکنن به مشگل میخورن که

این یک هشداره ممکنه لینکی از یک سایت دیگه گذاشته باشید مشکل داشته باشه به همین دلیل سایت شما هم مشکل دار میشه به نظر من یک اسکریپت کوتاه کننده لینک توی هاست خودتون بگذارید و تمام لینک های خارجی را کوتاه کنید که لینک خود سایت شما بشه اینجوری گمون کنم مشکلی پیش نیاد

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، neda411 گفته است :

این یک هشداره ممکنه لینکی از یک سایت دیگه گذاشته باشید مشکل داشته باشه به همین دلیل سایت شما هم مشکل دار میشه به نظر من یک اسکریپت کوتاه کننده لینک توی هاست خودتون بگذارید و تمام لینک های خارجی را کوتاه کنید که لینک خود سایت شما بشه اینجوری گمون کنم مشکلی پیش نیاد

مرسی ولی رفتم دیدم خود بهخود حل شد ارور دیدگه هیچی نداد راستی یک افزونه خوبه برای لینک کوتاه کننده میخوام کار باهاش راحت باشه بعدشم من باکس دانلود دارندجطوری باید استفاده کنم?!?لینک  کوتاه کنم بعد بزارم?!?

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...