رفتن به مطلب

دری مخفی بسوی رتبه یک گوگل

siniuor

پست های پیشنهاد شده

دری مخفی بسوی رتبه یک  گوگل

سلام دوستان

همانطور که می دانید یکی از راههای کسب رتبه های بالای گوگل گرفتن لایک یا پلاس از افرادیکه صفحه وب شما را مطالعه می کنند است

متاسفانه در ایران بعلت هیلدرینگ مخابرات امکان کانکت شدن افراد به حساب گوگل پلاس خیلی پایین است و کمتر افرادی از این رسانه استفاده می کنند

چه برسد که بخواهند صفحات ما را لایک کنند  و در واقع ما از داشتن چنین فرصتی محروم هستیم

ولی وبمسترها و صاحبان سایت ها و وبلاگ ها و سئو کارها و....که با اینترنت بیشتر سرو کار دارند می توانند به هم کمک کنند

چطوری

خیلی ساده . من صفحات شما را پلاس می کنم و شما نیز صفحات مرا

برای اینکار ما به کمک دوستان انجمنی را در گوگل پلاس درست کردیم که هرکدام از افراد انجمن صفحه وبی را که قصد داردپلاس بگیرد را به انجمن ارسال می کند و بقیه افراد انجمن صفحه او را لایک می کنند

و این کار برای هر کدام از افراد انجمن قابل انجام است

همانطور که می دانید اگر افراد این انجمن زیادتر شوند پست ارسالی شما هم لایک بیشتری می گیرد .

برای استفاده از این روش  اول به این ادرس بروید

https://plus.google.com/communities/104268191628373506308

با اکانت جیمیل و پیلتر شکن یا بی پی ان  به گوگل پلاس بروید و عضو انجمن شوید .

در پست اول انجمن ادرس افزونه ای مخصوص مرورگر گوگل کروم وجود دارد .

افزونه را نصب کنید . کار افزونه اینه که شما با فشار دادن یک دکمه تمام پست های یک صفحه را لایک یا پلاس می کنید .

در مرحله بعد باید ارسال اعلان از سمت انجمن برای خود را فعال کنید تا مثلا وقتی چند وقت به گوگل پلاس سرنزدید ماجرا را بکلی فراموش نکنید و تعامل با انجمن داشته باشید

روش فعال کردن اعلان هم در پست اول گذاشتم

خوب نکته اخر می ماند و ان هم ادرس انجمنه که باید در دسترس باشه و بهترین راهش بوکمارک کردن صفحه انجمن به bookmark toolbar مرور گرتان است

لطفا مواردی را که گفتم با دقت انجام دهید .

خوب تمام شد

الان کافیه یک صفحه ای را که علاقه دارید پلاس انرا افزایش دهید به انجمن ارسال کنید . خواهید دید که بعد از گذشت مدت زمان اندکی کلی پلاس دریافت می کند

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...