رفتن به مطلب

صفحه سفید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وقتی تو مدیریت تنظیمات رو ذخیره میکنم یا هر کاری که نیاز به ذخیره کردن داره مثه فعالسازی قالب یا افزونه بعد از نصبش

یه صفحف سفید میاد.رفرشم میکنم همونجوری دوباره صفحه سفید میاد و فایده نداره

مشکل از چیه؟

چجوری حلش کنم؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

وردپرس را چگونه به روز کردید

در این چند نسخه تغییراتی در index پوشه های بخش admin وردپرس بوده

پیشنهاد می کنم

از سایت وردپرس فارسی نسخه آخر را بگیرید و از سایتتون پوشه ی wp-admin را کاملا پاک کنید و پوشه ی مشابه را از نسخه جدید جایگزین کنید

فقط مراقب باشید فایل wp-config.php و پوشه ی wp-content را پاک نکنید باقی فایل ها را می توانید همینطور عوض کنید

لینک به ارسال

مشکل اینجاست کسانی که از وردپرس فارسی اپدیت میکنند نسخه های بتا و شبانه میاد واسشون... اخه هنوز 3.6 نیومده...

لینک به ارسال

طبق گفته‌ي آقا ايمان عزيز وردپرس رو به صورت دستي بروز كنيد مشكلتون حل خواهد شد ..

مشکل اینجاست کسانی که از وردپرس فارسی اپدیت میکنند نسخه های بتا و شبانه میاد واسشون... اخه هنوز 3.6 نیومده...

مرتضي جان اين مشكل نيست .. اين يك اشتباه سهوي از طرف تيم اصلي وردپرس بود كه تو ساير زبان‌ها ( فرانسوي ، آلماني و ... ) هم دقيقا چنين اتفاقي افتاد .. درسته يه سري مشكلات هست ولي به اين موضوع مربوط نميشه .. اين نسخه دقيقا همون 3.5 هستش ..

لینک به ارسال

اگه با راهنمایی هایی که دوستان کردن مشکلتون حل نشد انکودینگ فایل فانکشن قالبتون رو از utf-8 به پیش فرض ansi تغییر بدید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

فایل function.php (توابع وردپرس) رو بررسی کنید .

خیلی از مواقع با حذف موارد داخل اون صفحه می تونه مشکل برطرف بشه . .

لینک به ارسال

به احتمال خیلی قوی بخاطر کم آوردن رم در هاست شماست

این افزونه نصب کنید و ببینید چقدر رم برای هاست شما اختصاص داده شده

WP-Memory-Usage

و اینکه از پشتبان سایتتون بخوایید که eror log فعال کنه تا خطاها به شما نمایش داده بشه بجای صفحه سفید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...