رفتن به مطلب

سایت ASP منتقل کردن به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سایت داریم که بر پایه ASP نوشته شده و کسی دیگه آپدیتش نمیکنه

قصد داریم این سایت رو بر پایه وردپرس با ظاهری زیباتر به روز کنیم 

موضوع تعداد مطالب و تاریخ مطالب در اون سایت قدیمی هستش 

چطور میشه با حفظ همون تاریخ ها ، وب سایت رو راه اندازی کرد ؟

لینک به ارسال

سلام. شاید راه های دیگه هم باشه اما چیزی که به ذهن من میرسه این هست که اگر مطالب زیاد هستن و واقعا می خواید این کار رو انجام بدید، به این صورت عمل کنید:

اول از یه وردپرس توسط افزونه های موجود فایل xml اکسپورت بگیرید.

به استانداردش دقت کنید و مطابق با همون استاندارد اسکریپتی توی سایت asp تون بنویسید که بیاد از مطالب خروجی xml مشابهش بگیره ، بعد خیلی راحت میتونید اون فایل رو توی وردپرس ایمپورت کنید. البته باید دقت کنید که برای ایمپورت کردن تصاویر لینک ها باید کامل و دقیق باشند یعنی نسبی نباشن آدرس دامنه توش باشه!

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، فرحان گفته است :

توی وردپرس ایمپورت کنید. البته باید دقت کنید که برای ایمپورت کردن تصاویر لینک ها باید کامل و دقیق باشند یعنی نسبی نباشن آد

سلام 

ممنونم ازت

من میخوام کل مطالب رو مجدد در وردپرس بنویسم ، فقط میخوام تاریخ های مطالب مثل سایت قبلی باشه 

همین

نیازی به ایمپورت کردن نیست ، همه مجدد نوشته میشه ، عکس ها و مطالب همگی وارد میشن

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، Sony گفته است :

سلام 

ممنونم ازت

من میخوام کل مطالب رو مجدد در وردپرس بنویسم ، فقط میخوام تاریخ های مطالب مثل سایت قبلی باشه 

همین

نیازی به ایمپورت کردن نیست ، همه مجدد نوشته میشه ، عکس ها و مطالب همگی وارد میشن

تو وردپرس موقه ارسال مطلب می تونی تاریخ انتشار رو هم تغییر بدین

Untitled.thumb.png.45bff8ab9bea1af1a909f1433e9c9741.png

لینک به ارسال

سلام

جدول پست های دیتابیس قبلی رو خروجی بگیرید. تبدیل کنید به mysql. بعد داخل جدول wp_posts وردپرس اضافه کنید.

بقیه موارد ریزه کاری رو می تونید دستی ادیت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...