رفتن به مطلب

تنظیمات تب ها در صفحه محصول ووکامرس

hadimoradigh

پست های پیشنهاد شده

باسلام

از کارشناسان و دوستان عزیزم درخواست راهنمایی دارم .خیلی ممنون میشم پاسخ سوال بنده رو بدهید.

سوال 1 : مطابق عکس شماره یک : در صفحه محصول سایت بنده نوشته های محصول از سمت راست نمایش داده نمیشه روی نوشته حالت سایه هست؟ لطفا راهنمایی کنید چگونه این سایت بردارم؟ نوشته محصول از سمت راست نمایش داده شود؟؟

سوال دوم : طبق تصویر دومی : چگونه می توانم در صفحه محصول تب های توضیحات را ابتدا و تب نظرات را دوم و به صورت کنار همدیگه قرار بدم؟ تا توضیحات نوشته ام به صورت کامل نمایش داده شود؟؟

سوال سوم : چگونه میشود نظرات ارسال شده کاربران و گزینه های ارسال نظر را در آخر پست قرار دهم؟؟

از همه شما دوستان و کارشناسان عزیز تشکر میکنم اگر نیاز هست کدی تغییر داده شود کد رو لطفا اعلام کنید و راهنمایی نمایید که از چه مسیری تغییر اعمال کنم؟

از توجه شما سپاسگزارم

1.png

2.png

لینک به ارسال

ببین درکل اگه با وبلاک کار کرده باشی می بینی یک قالب داره و اون دارای هد و بادی هست و داخل هد فونت ها و فایل های cssوJquery  و...فراخونی می شن و در body کد های نمایش مطالب قرار دارد _در ورد پرس هم برای سریع تر شدن سایت و دسترسی سریع تر اومده اینا رو قسمت قسمت کرده و تک تک با نام های انگلیسی و پسوند phpذخیره کرده حالا برای دسترسی به چنین کد هایی مثلا نظرات دوحالت بیشتر نیست یا طراح قالب اون رو مستقیم در فوتر گداشته که کسی همچین کاری معمولا نمی کنه یا برداشته داخل nazar.phpگذاشته معمولا بانام انگلیسیcomments.php هست که اگه وردپرست فارسی باشه می نویسه دیدگاه ها خوب تا اینجا مقدمه ای بود تا کد های نظرات رو پیدا کنی 

برو تو ویرایشگر و comments.php رو پیدا کن 

از اونجا می تونی تک تک کدهارو بخونی و ادید کنی تا حل بشه نهایتا نشد کل کامنت رو پاک کن و از طریق افزونه بزار

راه دوم از طریق inspect مرور گر هست و بگیری اون قسمتی که مشکل داره و کد رو شناسایی کنی و در کامنت اون رو ادیت کنی

درکل چون من سورس قالبتو نمی بینم بیشتر از این نمی تونم کمکت کنم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...