رفتن به مطلب

نصب قالب اسکریپت روی وردپرس

logomaster

پست های پیشنهاد شده

سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)

قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم

ممنون

لینک به ارسال

من اصلا متوجه منظورتون نشدم چگونه روی وردپرس شما اسکریپت نصب کردید؟

اگر قالب نصب کرده باشید که ربطی به پسورد وردپرستون نداره وگرنه نصب یک اسکریپت دیگر روی اسکریپت دیگر شدنی نیست عزیز من :) 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، neda411 گفته است :

من اصلا متوجه منظورتون نشدم چگونه روی وردپرس شما اسکریپت نصب کردید؟

اگر قالب نصب کرده باشید که ربطی به پسورد وردپرستون نداره وگرنه نصب یک اسکریپت دیگر روی اسکریپت دیگر شدنی نیست عزیز من :) 

مرسی از پاسختون.

منظور من اینه....

یه سری قالبها مثل قالب خود وب سایت تم فارست ، اسکریپت هست و طریقه نصبش با قالب وردپرس متفاوته.

حالا من اینو نصب کردم اما برای ورود به مدیریت یه یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم چیه.

البته ناگفته نماند که الان ، آدرس ورود به مدیریت من ادرسهای sitename.com/wp-login.php و sitename.com/wp-admin نیستش و با وارد کردن این ادرس ها با خطای 404 روبرو میشه‌

تست کردم و متوجه شدم که ادرس ورود به پنل مدیریت اسکریپت، ادرسه sitename.com/admin هستش. با وارد کردن این ادرس ، یه یوزر و پسورد میخواد که اطلاع ندارم دقیقا چه یوزر و پسوردیه

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

دوستان من عذر میخوام. سیستم مدیریت محتوای این اسکریپت فروشگاهی وردپرس نیست (مجنتو) هستش. تاحالا جز با وردپرس کار نکرده بودم ، فکر میکردم این قالبای اسکریپت کار کردن باهاشون متفاوته و من بلد نیستم. باید برم انجمن مجنتو فارسی...^_^

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...