رفتن به مطلب

مشکل در انتقال تصویر آپلود شده به فولدر

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان بنده در حال کار بر روی یک پروژه OpenSource هستم که به صورت یک cms کتابخانه هستش که ادمین لیستی از کتاب ها و تصویر کاور کتاب رو در اون وارد و کاربران میتونن نظرات خودشون درباره کتاب رو بدن و یا کتاب رو رزرو و بعد با مراجعه حضوری کتاب رو تحویل بگیرند در صورت موجود بودن که تمام این بخش ها رو بدون مشکل ایجاد کردم تنها مشکلی که در حال حاضر مقابل بنده هستش اینکه بعد از آپلود تصویر منتقل نمیشه به پوشته تصاویر و به همین دلیل تصویر نمایش داده نمیشه حدود یک هفته ای میشه که انواع روش ها رو امتحان کردم اما مشکلم حل نشد به عنوان آخرین راه چاره این تاپیک رو ایجاد کردم تا شاید اساتید بتونن کمکمی در حل این مشکل داشته باشند. شما میتونید کل پروژه بنده رو ازین لینک GitHub مشاهده و دریافت کنید و همچنین ورژن آنلاین روند کار قسمت ادمین رو از این لینک مشاهده کنید. (تصویری که میبینید نمایش داده میشه دستی کپی شده تا مشکل واضح تر به نمایش در بیاد.)

لینک به ارسال

سلام

اگر شما بخوای تصویرت از داخل رسانه وردپرس قابل دسترسی باشه باید یک سری کارها انجام بدی. تو جدول wp_posts به عنوان attachment باید رکوردش رو ذخیره کنی. یک سر متغیر دیگه هم داره که باید به صورت postmeta ذخیره بشه.

اگه سرچ کنید upload image into wordpress media function نمونش رو می تونید پیدا کنید.

لینک به ارسال
در در 4/16/2017 at 23:48، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

اگر شما بخوای تصویرت از داخل رسانه وردپرس قابل دسترسی باشه باید یک سری کارها انجام بدی. تو جدول wp_posts به عنوان attachment باید رکوردش رو ذخیره کنی. یک سر متغیر دیگه هم داره که باید به صورت postmeta ذخیره بشه.

اگه سرچ کنید upload image into wordpress media function نمونش رو می تونید پیدا کنید.

تشکر بابت زمانی که گذاشتید و پاسخ دادید اما اگه خط اول سئوال بنده رو کامل بخونید نوشتم که در حال کار بر روی یک CMS ساده هستم، اصلا کاری که در حال انجامش هستم ربطی به وردپرس و توابع اون نداره و به یک مشکل در آپلود عکس خوردم که گفتم شاید اساتید اینجا که بیشتر از بنده با javascript و php آشنای دارن بتونن کمک کنن در حلش، بازهم سپاس بابت جوابی که دادید.

لینک به ارسال

به طور معمول باید از تابع move_uploaded_file استفاده کنید

http://php.net/manual/en/function.move-uploaded-file.php

اگه این تابع انتقال نمیده و اپلود به درستی انجام شده و فایل تو تمپ ایجاد شده ممکنه این تابع روی سرور بسته باشه یا پرمیشن کاربری شما برای write تو پوشه ها تنظیم نشده

بجز اینها میتونین از توابع openfile و writefile وreadfile یا تابع copy برای انتقال یک فایل استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...