modlebas

تحریم سایت های کلیکی توسط وبمستران (همت همگانی)

11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام. همانطور که همه می دانید سایت های کلیکی ایرانی از ماه های قبل بصورت خودجوش و یا هماهنگ با درست کردن فیلترها و افزایش کلیک های اضافی مخصوصا در موبایل باعث شدن تا درامد سایت هایی که بنرهاشون رو به نمایش بزارن از نصف هم کمتر بشه. چرا باید خود این شرکت ها 100 برابر بیشتر از ما وبمسترا  درامد داشته باشن؟!

البته این نارضایتی رو میشه از افت السکای سایت های بزرگی مثل انتورک ، کلیک یاب  و صبا ویژن مشاهده کرد و سایت های ایرانی کم کم به این نتیجه میرسند که باید برای اعتراض یک کاری بکنن. ما باید این شرکت هارو تحریم کنیم تا برای جلوگیری از ورشکستی خودشون هم که شده یک فکری به حال سیستم هاشون بکنن. 

سواری دادن هم حدی دارد.

ویرایش شده در توسط modlebas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام شما اگه بازدید سایت تون بالا باشه و رنک خوبی داشته باشید از همین کلیک ها می تونید درآمد خوبی داشته باشید ولی پیشنهاد می کنم تا زمانی که رنک الکسا سایت تون عالی نشده زیاد روی درآمد زایی از این کلیک ها حساب نکنید بلکه می تونید در زمانی که مثلا رنک سایت تون به زیر 500 ایران رسید با همین شرکت ها برای اجاره جایگاه های تبلیغاتی تون صحبت کنید و در ازای این کار ماهیانه ازشون مبلغ ثابتی دریافت کنید تا دیگه خیالتون از این بابت راحت باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس اینجا حق اون کسی که توسط این شرکت ها پایمال میشه چی میشه؟ من خودم سه تا سایت داریم با ای پی مجموع 40000 و برای شروع از چندروز پیش از هیچ سیستم کلیکی استفاده نمیکنم و به همه هم توصیه میکنم چون به نفع همه ی ماست. 

ما بابد خودمون از حقوق مون دفاع کنیم. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما اگه سایت تون رتبه خیلی خوبی داره مطمئنا می تونید تبلیغات مستقیم از مشتری دریافت کنید و یا اینکه همونطور که گفتم جایگاه های تبلیغاتی سایت تون رو اجاره بدید.شما به بقیه کاری نداشته باشید.چراغی که خانه رواست به مسجد حرام است :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احساس تکلیفی بود بر گردن من. هرکس مختاره به ذلت تن بده.

من شاید درامدهم از قبل بدتر شد ولی اونقدری هست که هزینه های خودمو دربیارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

بنده تقریبا از یه سال پیش همکاریمو با این سایت ها تموم کردم...

چون واقعا ارزششو نداره !

کلا همه جوره به ضرر وبمسترا هست..

حالا با شمارش کم و درآمد پایین کاری ندارم !

کدهاشون خیلی حجیم و سنگینه !

استفاده از کدهاشون باعث افت شدید سرعت لود و بارگذاری سایت میشه که این خودش یه نکته منفی محسوب میشه ! 

حالا درآمد رو برای وبمسترا هرچقدر هم افزایش بدن باز این به ضرر خود ما تموم میشه...

+ من نمیتونم نظری بدم کسی با این سایت ها همکاری کنه یا نکنه ! 

این یک تصمیم با خود هر شخصه...

تشکر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان نظرتون راجع به تبلیغات فرادرس چیه؟ ایا کد های تبلیغاتی این سایت هم باعث تاثیر منفی روی سایت میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه مشتری بجای اینکه بیاد با خود وبمستر توافق کنه که این روش خیلی بهتره، اما ترجیح میده بجای اینکه با سه چهارتا سایت طرف باشه با یه سایت کلیکی طرف حساب میشه.

متاسفانه این فضای بد تولید و اشتغال آثارش به مجازی هم رسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ما هم این تجربه بد را داشتیم و استفاده از آژانس های تبلیغاتی را توصیه نمی کنیم.

جدای از دقیق نبودن آمار کلیک ها و سنگین شدن سایت؛ هر بنری هم که دلخواه آنها باشد روی سایت نمایش داده می شود.

دقیقاً ما تا قبل از عید، بنرهای صباویژن را نمایش می دادیم، که به مدت 4 روز یکی از بنرهای پرتکرارشان مشکل داشت. نه تنها موجب جلوه زشت و پیغام خطا روی سایت شده بود، بلکه با کلیک روی آن بنر، به صفحه 404 می رفت و پول هم نمی انداخت!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف ما هم همینه. نه کیفیتی هست نه امکاناتی برای وبمسترا. هر وقت هم دلشون بخواد به بهانه های واهی سایت رومسدود میکنن

باید همه ی ما دورهم جمع بشیم و این کار رو انجام بدیم. اگر کیفیت این سایت ها از هر لحاظ بره بالا قطعا به سود ما هم خواهد بود پس باید پشت هم باشیم دوستان نه روبروی هم.

افت رتبه همه این سایت ها نشان از عدم اعتماد سایت های ایرانی به اینا و کیفیت بدشون است. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری