رفتن به مطلب

تحریم سایت های کلیکی توسط وبمستران (همت همگانی)

modlebas

پست های پیشنهاد شده

با سلام. همانطور که همه می دانید سایت های کلیکی ایرانی از ماه های قبل بصورت خودجوش و یا هماهنگ با درست کردن فیلترها و افزایش کلیک های اضافی مخصوصا در موبایل باعث شدن تا درامد سایت هایی که بنرهاشون رو به نمایش بزارن از نصف هم کمتر بشه. چرا باید خود این شرکت ها 100 برابر بیشتر از ما وبمسترا  درامد داشته باشن؟!

البته این نارضایتی رو میشه از افت السکای سایت های بزرگی مثل انتورک ، کلیک یاب  و صبا ویژن مشاهده کرد و سایت های ایرانی کم کم به این نتیجه میرسند که باید برای اعتراض یک کاری بکنن. ما باید این شرکت هارو تحریم کنیم تا برای جلوگیری از ورشکستی خودشون هم که شده یک فکری به حال سیستم هاشون بکنن. 

سواری دادن هم حدی دارد.

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

سلام شما اگه بازدید سایت تون بالا باشه و رنک خوبی داشته باشید از همین کلیک ها می تونید درآمد خوبی داشته باشید ولی پیشنهاد می کنم تا زمانی که رنک الکسا سایت تون عالی نشده زیاد روی درآمد زایی از این کلیک ها حساب نکنید بلکه می تونید در زمانی که مثلا رنک سایت تون به زیر 500 ایران رسید با همین شرکت ها برای اجاره جایگاه های تبلیغاتی تون صحبت کنید و در ازای این کار ماهیانه ازشون مبلغ ثابتی دریافت کنید تا دیگه خیالتون از این بابت راحت باشه

لینک به ارسال

پس اینجا حق اون کسی که توسط این شرکت ها پایمال میشه چی میشه؟ من خودم سه تا سایت داریم با ای پی مجموع 40000 و برای شروع از چندروز پیش از هیچ سیستم کلیکی استفاده نمیکنم و به همه هم توصیه میکنم چون به نفع همه ی ماست. 

ما بابد خودمون از حقوق مون دفاع کنیم. 

لینک به ارسال

شما اگه سایت تون رتبه خیلی خوبی داره مطمئنا می تونید تبلیغات مستقیم از مشتری دریافت کنید و یا اینکه همونطور که گفتم جایگاه های تبلیغاتی سایت تون رو اجاره بدید.شما به بقیه کاری نداشته باشید.چراغی که خانه رواست به مسجد حرام است :)

لینک به ارسال

احساس تکلیفی بود بر گردن من. هرکس مختاره به ذلت تن بده.

من شاید درامدهم از قبل بدتر شد ولی اونقدری هست که هزینه های خودمو دربیارم.

لینک به ارسال

دوستان نظرتون راجع به تبلیغات فرادرس چیه؟ ایا کد های تبلیغاتی این سایت هم باعث تاثیر منفی روی سایت میشه؟

لینک به ارسال

متاسفانه مشتری بجای اینکه بیاد با خود وبمستر توافق کنه که این روش خیلی بهتره، اما ترجیح میده بجای اینکه با سه چهارتا سایت طرف باشه با یه سایت کلیکی طرف حساب میشه.

متاسفانه این فضای بد تولید و اشتغال آثارش به مجازی هم رسید.

لینک به ارسال

سلام

ما هم این تجربه بد را داشتیم و استفاده از آژانس های تبلیغاتی را توصیه نمی کنیم.

جدای از دقیق نبودن آمار کلیک ها و سنگین شدن سایت؛ هر بنری هم که دلخواه آنها باشد روی سایت نمایش داده می شود.

دقیقاً ما تا قبل از عید، بنرهای صباویژن را نمایش می دادیم، که به مدت 4 روز یکی از بنرهای پرتکرارشان مشکل داشت. نه تنها موجب جلوه زشت و پیغام خطا روی سایت شده بود، بلکه با کلیک روی آن بنر، به صفحه 404 می رفت و پول هم نمی انداخت!!

لینک به ارسال

حرف ما هم همینه. نه کیفیتی هست نه امکاناتی برای وبمسترا. هر وقت هم دلشون بخواد به بهانه های واهی سایت رومسدود میکنن

باید همه ی ما دورهم جمع بشیم و این کار رو انجام بدیم. اگر کیفیت این سایت ها از هر لحاظ بره بالا قطعا به سود ما هم خواهد بود پس باید پشت هم باشیم دوستان نه روبروی هم.

افت رتبه همه این سایت ها نشان از عدم اعتماد سایت های ایرانی به اینا و کیفیت بدشون است. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...