رفتن به مطلب

محاسبه تعداد کلیک روی یک لینک تعریف شده بر اساس آی پی

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود به کلیه ی عزیزان و مدیران این انجمن . بنده در برخی جاها که می شناختم این مشکل رو مطرح کردم و متأسفانه جوابی نگرفتم تا اینکه اینجارو به من معرفی کردن و گفتن یک سایت تخصصی وردپرسه . امیدوارم لااقل اینجا به جواب برسم .

ببینید ، من یک سایت وردپرسی دارم و میخوام یک امکان رو بهش اضافه کنم .

بنده میخوام به عنوان مثال ، یک لینک رو به یک شخص بدم ، که اون شخص بره این لینک رو در جاهای مختلف ( کانال تلگرام ، وبلاگ ، سایت و ... ) تبلیغ کنه و بعد من بتونم به کمک یک افزونه و یا روشی ، تعداد کلیک هایی که روی این لینک میشه رو بر اساس آی پی مشاهده کنم ، ( البته یه جور باشه که کلیک های هر آی پی در هر 24 ساعت ، فقط یکبار محاسبه بشه و اونجوری نباشه که یک آی پی بتونه هرچقدر دلش خواست روی لینک کلیک کنه و تمام این کلیک ها محاسبه بشه . )

از طرفی ، اگه بشه یک صفحه یا یک پنل کاربری کوچیک و جمع و جور هم واسه تبلیغ گیرنده به نمایش دربیاد که اون فرد هم بتونه این آمار رو مشاهده کنه ، خیلی عالی میشه ، چون یک عده ممکنه فکر کنن که ما آمار دروغ بهشون میدیم .

خلاصه یه چیزی مثله سایتهای جورواجور تبلیغات کلیکی ، ولی خیلی ساده تر و کوچیک تر ؛ چون حوزه ی فعالیت سایتم اصلا در این زمینه نیست و فقط میخوام برحسب نیازی که دارم ، یه امکان این شکلی بهش اضافه کنم .

راهکاری هست ؟

امیدوارم اینجا لااقل بدون جواب نمونم .

ممنون از همگی .

لینک به ارسال

آموزش زیر می تونه کمکتون کنه 

https://mizbanfa.net/blog/seo/utm-in-google-analytics/

تعداد کلیک ها با امارگیر قدرتمند گوگل انالیز محاسبه میشه 

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

آموزش زیر می تونه کمکتون کنه 

https://mizbanfa.net/blog/seo/utm-in-google-analytics/

تعداد کلیک ها با امارگیر قدرتمند گوگل انالیز محاسبه میشه 

مرسی از شما دوست گرامی که جواب بنده رو دادید .

منبعی که معرفی کردید خیلی نزدیک به همون چیزیه که میخوام ، ولی چندتا سئوال دارم در همین زمینه که لطف میکنید اگه پاسخ بدید :

1- همونطور که در اولین پیامم اشاره کردم ، من اینکار رو واسه این میخوام که بتونم لینک های مختلفی از هر جایی از سایتم که میخوام ایجاد کنم و این لینک ها رو به افراد مختلف بدم که برن در جاهای مختلف پخشش کنن ، آیا من واسه اینکار میتونم روی این روش حساب کنم و کاملا میشه بدون محدودیت هر تعداد لینک رو ایجاد و به اشخاص بدم ؟

2- آیا واسه ایجاد هر لینک ، اونجوری که در منبع اشاره شده بود ، باید یه کمپین جدا بسازم ؟

3- آیا با این روشی که در منبع شما ذکر شده بود ، تمامی لینک ها کاملا منحصر بفرده و آمارشون کاملا مجزاست ، ( حتی اگه واسه یک لینک خاص ، دو کمپین ایجاد کنیم ) ؟

4- آیا در این روش کاملا میشه آمار کلیک ها رو با جزئیات دید ؟ مثلا بفهمم ورودی لینکی که واسه یک شخص ، تعریف کردم ، چجوریه و دقیقا چه تعداد بازدیدکننده روی اون لینک کلیک کرده ؟

5- آیا به این روش ، محاسبه ی کلیک هر آی پی ، فقط یکبار در هر 24 ساعته ؟

6- آیا افزونه ای هم این روش داره یا اینکه باید فقط از طریق گوگل آنالیتیکس اقدام بشه ؟

7- و آخرین سئوال اینکه آیا به این روش میشه کاری کرد ، که تبلیغ گیرنده هم بتونه آمار لینکی که بهش داده شده رو ببینه یا نه ؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Peyman_Sameti گفته است :

مرسی از شما دوست گرامی که جواب بنده رو دادید .

منبعی که معرفی کردید خیلی نزدیک به همون چیزیه که میخوام ، ولی چندتا سئوال دارم در همین زمینه که لطف میکنید اگه پاسخ بدید :

1- همونطور که در اولین پیامم اشاره کردم ، من اینکار رو واسه این میخوام که بتونم لینک های مختلفی از هر جایی از سایتم که میخوام ایجاد کنم و این لینک ها رو به افراد مختلف بدم که برن در جاهای مختلف پخشش کنن ، آیا من واسه اینکار میتونم روی این روش حساب کنم و کاملا میشه بدون محدودیت هر تعداد لینک رو ایجاد و به اشخاص بدم ؟

2- آیا واسه ایجاد هر لینک ، اونجوری که در منبع اشاره شده بود ، باید یه کمپین جدا بسازم ؟

3- آیا با این روشی که در منبع شما ذکر شده بود ، تمامی لینک ها کاملا منحصر بفرده و آمارشون کاملا مجزاست ، ( حتی اگه واسه یک لینک خاص ، دو کمپین ایجاد کنیم ) ؟

4- آیا در این روش کاملا میشه آمار کلیک ها رو با جزئیات دید ؟ مثلا بفهمم ورودی لینکی که واسه یک شخص ، تعریف کردم ، چجوریه و دقیقا چه تعداد بازدیدکننده روی اون لینک کلیک کرده ؟

5- آیا به این روش ، محاسبه ی کلیک هر آی پی ، فقط یکبار در هر 24 ساعته ؟

6- آیا افزونه ای هم این روش داره یا اینکه باید فقط از طریق گوگل آنالیتیکس اقدام بشه ؟

7- و آخرین سئوال اینکه آیا به این روش میشه کاری کرد ، که تبلیغ گیرنده هم بتونه آمار لینکی که بهش داده شده رو ببینه یا نه ؟

1-هرچقدر لینک میخواین ایجاد کنید

2-بله

3-امار هر لینک کاملا مجزاس

4-تست کردنش بهترین جواب می تونه باشه

5- اگه با گوگل انالیز کار کرده باشین انقدر تنظیمات داره که حتی می تونین مشاهداتی که خودتون از سایتتون دارین رو محاسبه نکنه

6-سراغ ندارم

7-باید دسترسی بدین بهش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...