رفتن به مطلب

مشکل عجیب در افزونه های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من افزونه ی Dewplayer رو نصب کردم زمانی که نصب شد

این اخطار در صفحه ی افزونه های نصب شدم اورد:

افزونه‌ی db-cache-reloaded-fix/db-cache-reloaded.php به‌خاطر این خطا غیرفعال شد: این افزونه header معتبر ندارد

افزونه‌ی dynamic-image-resizer/dynamic-image-resizer.php به‌خاطر این خطا غیرفعال شد: این افزونه header معتبر ندارد

افزونه‌ی hyper-cache-clear-link/hyper-cache-clear-link.php به‌خاطر این خطا غیرفعال شد: این افزونه header معتبر ندارد

افزونه‌ی hyper-cache/plugin.php به‌خاطر این خطا غیرفعال شد: این افزونه header معتبر ندارد

افزونه‌ی wp-smushit/wp-smushit.php به‌خاطر این خطا غیرفعال شد: این افزونه header معتبر ندارد

و هیچ یک از این افزونه ها دیگه در افزونه های نصب شدم نی اما فایل هاشون در پوشه wp-content/plugin هست...

ممنون میشم از دوستان راهنماییک کنید...

ویرایش شده توسط konjkav
لینک به ارسال

شما اون افزونه Dewplayer رو حذف کن و دوباره همون افزونه ها رو نصب کن ببین مثل قبل کار میکنند ؟

( بهتره از JWplayer استفاده بکنید )

لینک به ارسال

شما اون افزونه Dewplayer رو حذف کن و دوباره همون افزونه ها رو نصب کن ببین مثل قبل کار میکنند ؟

( بهتره از JWplayer استفاده بکنید )

Dewplayer رو که حذفش کردم.

اما خوب بخوام دوباره نصب کنم تنظیماتش چی پ؟

لینک به ارسال

اما خوب بخوام دوباره نصب کنم تنظیماتش چی پ؟

بنده با افزونه Dewplayer تا الان کار نکردم .

اما شما میتونید از افزونه پلیر معروف JWplayer استفاده کنید .

.

اشکال بقیه افزونه ها تون رفع شد ؟

لینک به ارسال

کش را از کار بیاندازید و افزونه جدید نصب کنید تا انقضای کش صبر کنید و رفرش کنید به احتمال 90% درست می شود

لینک به ارسال

درود ;

احتمالا افزونه با ساير افزونه‌ها اختلال داشته كه موجب اين شده .. افزونه‌هاي پلير زيادي وجود دارند كه بهتره گزينه‌ي ديگه‌اي رو اتخاب كنيد .. نمونش رو هم امير عزيز معرفي كردند ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...