رفتن به مطلب

لینک نمایش آرشیو کلی پست ها رو چطور بدست بیاریم ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

دارم روی یه پوسته ای کار میکنم و میخوام که توی صفحه اول این قالب، دسته بندی های مختلف نمایش داده بشن. اولین بلوکی که نمایش داده میشه آخرین ارسال ها هست(بدون تفکیک بر اساس دسته بندی). حالا میخوام این بلوک دیگه صفحه بندی (panination) نداشته باشه. یعنی میخوام به تعداد مشخص مثلا 10 تا پست آخر رو کوئری کنم و بجای اینکه شماره های 1، 2، 3 و... رو پایین این بخش نمایش بدم تا کاربر پست های قدیمی تر رو ببینه، بیام و یه لینک بزارم تا کاربر با کلیک روی اون بره به آرشیو کلی پست های ارسال شده و اونجا دیگه pagination وجود داشته باشه و کاربر بتونه پست های قدیمی تر رو هم با مرور صفحات 2 و 3 و... ببینه.

اگر با خوندن توضیحات متوجه منظورم نشدید، سایت دیجی مگ رو ببینید https://www.digikala.com/mag/.

بخش جدیدترین عنوان های این سایت به همین ترتیب هست و از pagination در این بلوک خبری نیست. بجاش لینک هست که کاربر رو هدایت میکنه به صفحه آرشیو تا اونجا بتونه به پست های قدیمی تر دسترسی داشته باشه.

با چه لینک و از چه آدرسی میتونم به این آرشیو پست ها دسترسی داشته باشم ؟

ممنون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...