رفتن به مطلب

خطای503بعدازاپدیت بسته وردپرس فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من دیشب افزونه پارسی دیت رو آپدیت کردم بعد از اون همش با خطای زیر در پیشخوان مواجه میشم .حتی نمیتونم برگه ای رو ویرایش کنم.بعد از بروزرسانی اینطوری شد.

!DOCTYPE html> 503 Service Unavailable 503 Service Unavailable The server is temporarily busy, try again later! Proudly powered by LiteSpeed Web ServerPlease be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

لینک به ارسال

سایت به خوبی لود میشه.مشکل فقط در پیشخوان وردپرس هست.وقتی برگه ای یا نوشته ای یا افزونه ای رو ویرایش میکنم با خطای 503 مواجه میشم.پشتیبان هاست هم جواب درست نمیده میگه ریستور بک اپ انجام بده

لینک به ارسال

دوستان لطفا راهنمایی کنید.مشکل رو چطوری حلش کنم.افزونه رو غیر فعال و دانگرید هم کردم فایده ای نداشت.دفعه قبل هم این اتفاق برام افتاد اما با اپدیت خود وردپرس مشکل حل شد.راهی وجود داره که کدهای وردپرس رو ریست یا بازنشانی کرد بدون اینکه در افزونه ها یا برگه ها مشکلی پیش بیاد؟؟؟

سایت به خوبی با افزونه هاش کار میکنه فقط در موقع کار در  پیشخوان وردپرس خطای 503 میده

لینک به ارسال

پیغام در دسترس نبودن سرویس هنگامی رخ می دهد که سرور وب سایت در آن لحظه قابل دسترس نیست.

باید از سمت سرور بررسی کنی با بکاپ و ... حل نمیشه 

پیشنهاد میکنم تغییر هاست بدی اگر جواب درستی نمیدن

لینک به ارسال

هاستینگ میگه از سمت ما مشکلی وجود نداره.مشکل از اسکریپتی هست که اخرین تغییرات رو دادین.من افزونه بسته وردپرس فارسی رو اپدیت کردم به این مشکل برخوردم.با ریستور بک اپ مشکل حل شد.دوباره افزونه پارسی دیت رو به نسخه جدید اپدیت کردم و مشکل تکرار شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...