رفتن به مطلب

حذف عنوان سایت از عنوان مطالب در گوگل

go23user

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقت بخیر و خدا قوت به همگی

کسی می دونه چطور میشه عنوا نسایت رو از عنوان پست ها توی ایندکس گوگل حذف کرد ،

من از افزونه yoast seo استفاده می کنم قسمت عنوان ها از تمام قسمت ها site name رو حدف کردم حتی از بخش تنظیمات سایت عنوان سایت رو حذف کردم و وقتی سورس خروجی مطالب رو می گیرم عنوان سایت توی سورس در ادامه عنوان مطالب نیست اما بازم وقتی صفحه جدید ایندکس میشه یا صفحه ای رو fetch می کنم هنوز عنوان سایت در آخر مطالب اضافه می شه.

لینک به ارسال

برا مطالب قبلی باید صبر کنید و تسریع در این امر بروزرسانی نقشه سایت و اطلاع رسانی به گوگل

برای مطالب جدید نباید اینطور باشه

قسمت تنظیمات همگانی رو چک کنین و تنظیمات افزونه و اینکه آدرس سایت بدین برا بررسی

لینک به ارسال

درود و ممنون بابت پاسخگویی

تنظیمات همه جا رو بررسی کردم و کلی باهاش کلنجار رفتم اما بازم مشکل ادامه داشت ، توی تنظیمات سئو بخش TITLES $ META عنوان ها رو برای مطالب روی %%title%% قرار دادم یعنی همون اوایل همینطوری بوده.

یکی از دوستان مشکل مشابه داشتند و از سایت مپ جداگانه استفاده کردند مشکلشون حل شده ، فعلا تست کردیم ببینیم حل میشه یا خیر

لینک به ارسال

ممنون ، از اونجایی که ردی از عنوان سایت توی عناوین مطالب نیست و تنها توی ایندکس گوگل اضافه میشه احتماله اینکه مشکل با مرور زمان حل بشه هست.

تست می کنم جواب داد می زنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...