• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
modlebas

پیدا کردن هاست دانلود یک سایت

10 پست در این موضوع قرار دارد

خسته نباشید. هاست دانلود یک سایت رو چجوری میتونم پیداکنم؟! که مثلا فلان سایت، هاست دانلودش از کجاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام فکر نکن بشه فهمید برای چی این موضوع مهمه براتون؟!

برای فهمیدن یه سری اطلاعات از سایت می تونید به این لینک مراجعه کنید و آدرس سایت رو وارد کنید تا یه سری اطلاعات سرور سایت رو بفهمید

http://whois.domaintools.com/

ویرایش شده در توسط M.Javad
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا جواد میخوام برای سایت خودم هاست دانلود بخرم. برای همین میخوام ببینم سایت های مشابه من از کدوم شرکت ها برای هاست دانلود استفاده میکنن.

نمیشه این موضوع رو فهمید ؟

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیازی نیست بدونید هاست دانلود از میهن وب هاست بگیریدئ قیمت مناسبی داره خودمم از اینجا دارم

https://my.mihanwebhost.com/cart.php?gid=7

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، modlebas گفته است :

خسته نباشید. هاست دانلود یک سایت رو چجوری میتونم پیداکنم؟! که مثلا فلان سایت، هاست دانلودش از کجاس

کار سختی نیست

http://www.ip-adress.com/ip_tracer/

از طریق این سایت هم میتونید سایت های زیر مجموعه اون هاستینگ رو ببینید

http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، modlebas گفته است :

اقا جواد میخوام برای سایت خودم هاست دانلود بخرم. برای همین میخوام ببینم سایت های مشابه من از کدوم شرکت ها برای هاست دانلود استفاده میکنن.

سلام

اگه میخای شب ها با خیالت راحت سر رو بالش بزاری بدون دلهره از در دسترس نبودن و از بین رفتن اطلاعات ، پیشنهاد میکنم از هاست دی ال بگیری ، سرعت عالی ، پشتیبانی عالی ، دزدی ندارن مثل بقیه هاستینگ ها ، در یک کلام محشره ، بنده 20 گیگ گرفتم ماهانه 30 تومن با رید

ویرایش شده در توسط PHOTOSHOPIHA
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، modlebas گفته است :

سلام دوست عزیز

ببینید اگه فقط دنبال هاست دانلود میگردین میتونید از مواردی که دوستان معرفی کردن استفاده کنید، ولی اگر واستون مهمه که بدونید اون سایت مورد نظر از چه هاستی استفاده کرده، دوتا راه دارید:

• یه راه خیلی ساده اینه که یه پیام بدید و از مدیرش بپرسید :)
  • یه راه دیگه هم اینکه، آدرس هاست دانلودش رو (مثلا ممکنه سابدامینی از dl باشه) دقیقا اون رو در سرویس‌های Whois بزنید و اطلاعات نیم‌سرور رو نگاه کنید ببینید از چه شرکتی هست.

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش منظور شما به این صورته دیگه؟! 

مثلا : dl.sitename.com

به صورت میزنم فقط مشخصات دامین رو میاره. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، modlebas گفته است :

بله، البته خوب ممکنه حتما dl نباشه، شما داخل یه سرویس Whois دیگه هم امتحان کردید؟ 

چون بعضیاشون فقط اطلاعات دامین رو میدن و بعضیا نیم سرورها رو هم میدن. 

در هر صورت اگر تمایل داشتید آدرس سایت مورد نظرتون رو بگید، شاید من و دوستان بتونیم کمک بیشتری کنیم. 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 4/23/2017 at 12:05، modlebas گفته است :

خب باید توی همون صفحه ای که مشخصات دامین رو میاره روی whois کلیک کنید تا نیم سرور ها و سایر مشخصات رو بهتون بده

ویرایش شده در توسط Amir-s
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری