رفتن به مطلب

تغییر دادن شناسه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امروز شاهد بودم که وقتی میخوام وارد ادمین وردپرس بشم میگه یورز اشتباه هستش گفتم جریان چیه

بعدش رفتم داخل پی اچ پی مای ادمین دیدم که اونجا یوزر ادمین هستش ایمیل هم درسته

دیگه دوباره امتحان کردم دیدم نه میگه شناسه معتبر نیست

یه فراموشی رمز عبور زدم دیدم توی ایمیل نوشته یوزر نیم k2 خیلی تعجب کردم

گفتم شاید مثلا یه هکری یا ... اینو تغییر داده

ولی اینجا جای تعجب داره که توی بخش شناسنامه شما نوشته : شناسه‌ نمی‌تواند عوض شود.

حالا دوستان میتونن بگن جریان چیه؟

بعدشم یه چد تا افزونه ی امنیتی بگن که مفید باشه و کار درست و حسابی کنه!

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

شناسه شما تغییر پیدا کرده یعنی یک نفر به سایت شما دسترسی پیدا کرده. احتمال داره هک شده باشید.

احتمال زیاد هم از سرور شما راه نفوذ پیدا کرده. بهتره با مدیر سرور صحبت کنید. معمولا بیبشترین آسیب از ضعف سرورهاست نه وردپرس.

لینک به ارسال

بله میدونم!

الان شما بگید که چطوری وقتی نوشته شناسه شما نمیتوانید تغییر کند ولی این تونسته تغییرش بده ؟

بعدش دوست من میتونید چند تا افزونه / پلاگین یا روشی هایی رو برای امن تر کردن وردپرس بگید ؟

لینک به ارسال
بعدش دوست من میتونید چند تا افزونه / پلاگین یا روشی هایی رو برای امن تر کردن وردپرس بگید ؟

آموزش قدم به قدم امنیت وردپرس

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

سلام درر خالت عادی نمیشه  شناسه  رو از وردپرس عوض کرد اما  میتونی برید phpmyadmin اونجا  دیتابیسو انتخاب کنید  جدل wp-users   ادیت بزنید رمزو عوض کنید فانکشنشم بذارید  md5  یوزر نیمم میشه همونجاعوض کرد بعد دکمه go  بزنید.

اموزش تصویریشم اینجا هستش http://wpyad.com/wp-username/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...