رفتن به مطلب

مشکل تاریخ ایندکس شدن مطالب در گوگل

abarking

پست های پیشنهاد شده

سلام

نزدیک به دو ماه هست که هر وقت پست جدید میزارم یا پستی را اپدیت میکنم تاریخ ایجاد پست در گوگل  را 1996 میزند.البته تاریخ مطالبی قبلی درست هست ولی اگر اپدیت بشود تاریخ به 1996 در ایندکس گوگل تغیر میکند.به میزبان هاست هم تیکت زدم گفتن تاریخ سرورهاشون درست هست

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

تنظیمات Yoast اشتباه است . اگر تمایل برای بهینه سازی دارید مشخصات وردپرس را ارسال کنید . موفق باشید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در 6 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

آدرس یه مطلبتون که تاریخش توی گوگل اشتباه است رو قرار بدید.

تمام مطالب سایت که در چند ماه گذشته بروز شده است یا اینکه جدید بوده است این مشکل را داراست مثل:

http://king2net.com/11016/clash-of-clans-mod-android

اینم ادرس صفحه گوگل هست : لینک گوگل

لینک به ارسال

سلام و درود

الان تاریخ هایی که افزونه یوآست برای پست هاتون میزنه هم با اعداد فارسی هست و هم شمسی هست گوگل تاریخ شمسی رو متوجه نمیشه حالا چه برسه به اینکه با اعداد فارسی باشه. کارهایی رو که در تاپیک زیر گفتم انجام بدید.

بعد از انجام کارهای بالا تاریخی که افزونه یوآست برای پست هاتون میزنه میلادی میشه با اعداد لاتین در نتیجه مشکلتون حل میشه.

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 6/30/2017 at 02:36، naghmesara گفته است :

سلام و درود

الان تاریخ هایی که افزونه یوآست برای پست هاتون میزنه هم با اعداد فارسی هست و هم شمسی هست گوگل تاریخ شمسی رو متوجه نمیشه حالا چه برسه به اینکه با اعداد فارسی باشه. کارهایی رو که در تاپیک زیر گفتم انجام بدید.

بعد از انجام کارهای بالا تاریخی که افزونه یوآست برای پست هاتون میزنه میلادی میشه با اعداد لاتین در نتیجه مشکلتون حل میشه.

موفق باشید

سلام

ممنون ازتون که راهنمایی ام کردید،نزدیک به 6 ماه بود این مشکل را داشتم ولی کسی نمیدونست دلیلش چی هست،با کمک راهنمایی شما مشکلم حل شد،فقط تاریخارسال پست ها در سایتم بصورت میلادی نمایش داده میشود. چجوری میتونم بصورت شمسی تبدیل کنم؟

تنظیمات افزونه را مطابق اموزش شما اعمال کردم و کد زیر را درون فایلfunctions.php  قالب قرار دادم

function myJalali($format, $pid) {
    echo jdate($format, get_the_time('U', $pid));
}

و گفتید که برای نمایش فارسی تاریخ بایدتابع myJalali را جایگزین  the_time کنم که در فایل page.php قالبم تاریخ بصورت زیر هست:

<span><?php the_time(__('j','kubrick')) ?></span>
<span><?php the_time(__('F y','kubrick')) ?></span>

چجوری باید myJalali جایگزین کنم تا فارسی بشود؟

ویرایش شده توسط abarking
لینک به ارسال

سلام و درود

عذر میخوام بابت تاخیر در پاسخگویی.

در مورد تبدیل تاریخ های درون سایت به شمسی شما اون kubrick های توابع the_time قالبتون رو کلا در نظر نگیرید و فقط بخش اول تابع the_time که در اصل فرمت نمایش تاریخ هست رو در نظر داشته باشید مثلا برای دو کدی که دادید تابع myJalali به شکل زیر می شود:

<span><?php myJalali('j', get_the_ID()); ?></span>
<span><?php myJalali('F y', get_the_ID()); ?></span>

فقط علاوه بر فایل page.php باید the_time های فایل های single.php و index.php هم به myJalali تبدیل کنید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

عذر میخوام بابت تاخیر در پاسخگویی.

در مورد تبدیل تاریخ های درون سایت به شمسی شما اون kubrick های توابع the_time قالبتون رو کلا در نظر نگیرید و فقط بخش اول تابع the_time که در اصل فرمت نمایش تاریخ هست رو در نظر دشاته باشید مثلا برای دو کدی که دادید تابع myJalali به شکل زیر می شود:

<span><?php myJalali('j', get_the_ID()); ?></span>
<span><?php myJalali('F y', get_the_ID()); ?></span>

فقط علاوه بر فایل page.php باید the_time های فایل های single.php و index.php هم به myJalali تبدیل کنید.

موفق باشید

سلام

ممنون از راهنمایتون

فقط درون فایل page.php و functions.php  قالب سایتم  توابع the_time وجود دارد که  فایل page.php مطابق اموزش شما تغییر دادم ولی تغییر در نمایش سایتم ایجاد نشدو فایل functions.php هم توابع زیر را داراست ایا نیاز هست تغییر بدم؟

}
echo $before . '' . single_cat_title('', false) . '' . $after;
} elseif ( is_day() ) {
echo '<span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" href="' . get_year_link(get_the_time('Y')) . '">' . get_the_time('Y') . '</a></span> ' . $delimiter . ' ';
echo '<span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" href="' . get_month_link(get_the_time('Y'),get_the_time('m')) . '">' . get_the_time('F') . '</a></span> ' . $delimiter . ' ';
echo $before . get_the_time('d') . $after;
} elseif ( is_month() ) {
echo '<span typeof="v:Breadcrumb"><a rel="v:url" property="v:title" href="' . get_year_link(get_the_time('Y')) . '">' . get_the_time('Y') . '</a></span> ' . $delimiter . ' ';
echo $before . get_the_time('F') . $after;
} elseif ( is_year() ) {
echo $before . get_the_time('Y') . $after;
} elseif ( is_single() && !is_attachment() ) {

لینک به ارسال

سلام و درود

خیر احتیاجی به تغییر موارد درون functions.php نیست.

در مورد تاریخ صفحه اصلی و صفحه ادامه مطلب اگر درون فایل های index.php و single.php مستقیما the_time استفاده نشده پس یعنی در فایل های php ای که به این دو فایل php متصل شده استفاده شده است.

در صورت تمایل با بنده در خصوصی در ارتباط باشید تا بیشتر راهنماییتون کنم.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...