نمایش کسی که امتیاز داده است

1. irmacfa

irmacfa

• مطالب مشابه

• توسط turkeyfa.com
      سلام دوستان من با افزونه ی نقشه های XML سایت - Yoast SEO تنظیمات تکمیل کردم ولی نقشه سایت من یالا نمیاد .
      در ضمن robot.txt هم نمیسازه 
      میشه لطفا کسی انجام بده یا اموزشی بدین چون من به برنامه تویسی بلد نیستم و اولین سایت که خودم با مقالات اموزشی خوندم و بالا اوردم
      سایت turkeyfa . com
    • توسط kingr2r
      سلام دوستان

عزیزان من سایتم فی---ل---تر شد . مجبور شدم دامین و هاستو عوض کنم . حالا اینا به کنار ، اما الان نقشه سایت بنده این ارور رو میده . کسی دلیلش رو میدونه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

This page contains the following errors:
      error on line 4 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document Below is a rendering of the page up to the first error.
    • توسط 4M!R
      سلام
      دوستان من  نقشه yoast رو غیر فعال کردم و افزونه Google XML Sitemaps رو نصب کردم و تنظیماتشو اعمال کردم
      از اونجایی که تعداد برچسب های سایتم زیاد و این افزونه براش فقط یه لینک ایجاد کرده و همه رو داخلش قرار داده مشکل کمبود مموری دارم
      ولی تو یکی دو تا سایت دیدم که با همین افزونه برچسب هارو  تیکه تیکه کرده گذاشته
      ممنون میشم راهنمایی کنید

هنکام ارسال پسن مشکلی بوجود اومد و دو پست ایجاد شد لطفا این یکی رو حذف کنید

http://forum.wp-parsi.com/topic/35928-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-google-xml-sitemaps/#comment-227306  

• توسط noorionline
      قبلا نقشه سایت من مشکل نداشت، از چند افزونه در زمان#های مختلف استفاده میکردم و با هیچکدوم هم مشکل نداشتم. الان دارم از Yoast seo استفاده میکنم که تا همین چند هفته پیش هم مشکلی نداشتیم باهاش. اخیرا حدود یک ماهی هست که تو گوگل وب مستر جلوی نقشه سایتم این میگه فرمتش شناسایی نشده و در توضیحات میگه:

من برای رفع این مشکل چند افزونه دیگه هم جایگزین کردم اما مشکل حل نشد و باز هم همین اشکال رو داره میگیره. نقشه سایت من اینه در حال حاضر: http://irw.ir/sitemap_index.xml
      یه احتمالی که دادم این بود که سرور ما نمیتونه به خوبی با گوگل ارتباط بگیره به خاطر همین یه وردپرس صفر روی یکی از پوشه#های هاست نصب کردم و با همین افزونه Yoast#نقشه سایت ساختم و به گوگل معرفی کردم، اما اون رو کامل شناخت و هیچ مشکلی با اون نداشت.
      ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.