سعید شعبانی

سئوالی در مورد Robots.txt

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من فایل Robots.txt سایتتم را به صورت زیر قرار دادم و مدتی هست که گوگل مطالب سایتم رو به درستی ایندکس نمی کنه آیا این فایل مشکل دارد؟

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/
Disallow: /wp-content/uploads/ps_auto_sitemap/
Disallow: /wp-content/uploads/catablog/
Sitemap: http://dnoj.ir/sitemap_index.xml

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشكلي نداره

در ضمن شما از كجا ميدونيد مطالب به درستي ايندكس نميشن ؟!

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشكلي نداره

در ضمن شما از كجا ميدونيد مطالب به درستي ايندكس نميشن ؟!

من شب گذشته یک مطلب نوشتم ولی هنوز ایندکس نشده با اینکه همین مطلب رو در سایت های اشتراک گذاری هم گذاشتم ولی فقط صفحاتی که این مطلب در آنها به اشتراک گذاشته شده است را پیدا می کند.

تا چند روز پیش هم که تعداد ایندکس های سایتم رو چک می کردم حدود 1100 بود ولی امروز بعضی از مواق 440 و بعضی مواقع دیگر 880 تا می شه!

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول اينكه نبايد زياد عجول بود ...

دوم اينكه حتي اگر سايت شما در ايندكس مشكل داشته باشه ، نميشه مشكل رو فقط robots.txt نسبت داد !

سوم اينكه از لحاظ عقلي وقتي شما مدتي قبل با همين فايل ايندكس خوبي داشتيد ولي حالا باز هم با همين فايل ايندكس خوبي نداريد ثابت ميشه كه مشكل از اين فايل نيست !

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این که مطالب با سرعت ایندکس نمیشن ربطی به این فایل نداره این فایل کارش هدایت بهتر برای ایندکس بهتر و به گونه ای داشتن یک ایندکس خالص و پاک ( Pure ) هست و خیلی کم به این که سرعت ایندکس شما افزایش پیدا کنه تاثیر داره

در ایندکس شدن مطالب خیلی موارد تاثیرگذار هستند شبکه های اجتماعی تنها گوگل پلاس مستقیما در مساله ی سئو و مورد شما موثر هست بقیه هیچ تاثیر مستقیمی در سئو ندارند و این یعنی اینها هیچ تاثیری در سرعت ایندکس شما ندارند.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohandes1900
      یه مشکل بزرگ داره سایتم
      مطالب جدید رو از سایت های خارجی ترجمه میکنیم و توی سایت قرار میدیم حتی عنوان ها هم تو گوگل فارسیشون قبلا نبوده و کلا پست ها خیلی خوبن اما نمیدونم چرا وقتی توی گوگل سرچ میکنیم عنوان پست رو نشون نمیده و فقط با تگ های اون پست میشه پیداش کرد..
      کسی میدونه دلیلش چیه؟
      عکس های پست ها هم نمیاد توی گوگل
    • توسط mohandes1900
      سلام دوستان کسی فایل robots.txt خوب برای سایت سراغ داره به ما هم بده؟
      واقعا ممنون میشم
    • توسط yohana
      سلام دوستان
      وقت بخیر
      آقا فایل robots.txt من تو گوگل ایندکس شده . 
      وقتی از این دستور استفاده می کنم site:www.yoursite.com 
      جزو لینک های ایندکس شده گوگل میاد و روش کلیک میکنم محتویاتش نشون داده میشه .
      اگر توسط خودش از ایندکس شدنش جلوگیری کنم مشکلی یش نمیاد؟
    • توسط sasan_dingo
      چرا باید دستری روبات هارو به این بخش Disallow: /wp-admin  در robots.txt محدود کنیم؟ آیا اصلا نیازی هست؟ من مدت یک ماه دسترسی به این بخش رو محدود کردم اما تو بخش blocked resources در گوگل وبمستر متوجه شدم با محدود کردن  wp-admin در  robots.txt تعداد 380 لینک مطلب از سایت مسدود شده آیا نیازی هست که من این پوشه یعنی  Disallow: /wp-admin محدود کنیم؟
    • توسط winner20
      سلام
      درحال حاضر حالت پیشنهادی robots.txt برای وردپرس چیه؟