رفتن به مطلب

سئوالی در مورد Robots.txt

پست های پیشنهاد شده

سلام من فایل Robots.txt سایتتم را به صورت زیر قرار دادم و مدتی هست که گوگل مطالب سایتم رو به درستی ایندکس نمی کنه آیا این فایل مشکل دارد؟

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/
Disallow: /wp-content/uploads/ps_auto_sitemap/
Disallow: /wp-content/uploads/catablog/
Sitemap: http://dnoj.ir/sitemap_index.xml

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مشكلي نداره

در ضمن شما از كجا ميدونيد مطالب به درستي ايندكس نميشن ؟!

من شب گذشته یک مطلب نوشتم ولی هنوز ایندکس نشده با اینکه همین مطلب رو در سایت های اشتراک گذاری هم گذاشتم ولی فقط صفحاتی که این مطلب در آنها به اشتراک گذاشته شده است را پیدا می کند.

تا چند روز پیش هم که تعداد ایندکس های سایتم رو چک می کردم حدود 1100 بود ولی امروز بعضی از مواق 440 و بعضی مواقع دیگر 880 تا می شه!

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

اول اينكه نبايد زياد عجول بود ...

دوم اينكه حتي اگر سايت شما در ايندكس مشكل داشته باشه ، نميشه مشكل رو فقط robots.txt نسبت داد !

سوم اينكه از لحاظ عقلي وقتي شما مدتي قبل با همين فايل ايندكس خوبي داشتيد ولي حالا باز هم با همين فايل ايندكس خوبي نداريد ثابت ميشه كه مشكل از اين فايل نيست !

لینک به ارسال

این که مطالب با سرعت ایندکس نمیشن ربطی به این فایل نداره این فایل کارش هدایت بهتر برای ایندکس بهتر و به گونه ای داشتن یک ایندکس خالص و پاک ( Pure ) هست و خیلی کم به این که سرعت ایندکس شما افزایش پیدا کنه تاثیر داره

در ایندکس شدن مطالب خیلی موارد تاثیرگذار هستند شبکه های اجتماعی تنها گوگل پلاس مستقیما در مساله ی سئو و مورد شما موثر هست بقیه هیچ تاثیر مستقیمی در سئو ندارند و این یعنی اینها هیچ تاثیری در سرعت ایندکس شما ندارند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...