رفتن به مطلب

فراخوانی نوشته ها و برگه ها از دیتا بیس php myadmin

مهران

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت ورد پرسی خود را به علت ارور 500 مجبور به نصب مجدد شدم متاسفانه بخاطر یک اشتباه بک آپ پوشه ها از بین رفت حالا میشود از طریق دیتا بیس php myadmin نوشته ها و برگه ها را بصورت دستی برگرداند آیا محتوا سایت در آنجا است در ضمن نصب دوباره را روی دیتا بیس قبلی انجام دادم لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز پست ها و برگه های شما ربطی به پوشه های وردپرس شما نداره !

شما وردپرس رو روی همون دیتابیس که قبلاً نوشته ها و اطلاعات شما داخلش هستش نصب و کانفیگ کنید .

برید داخل فایل wp-config اطلاعات دیتابیس مورد نظر رو وارد کنید ... !

لینک به ارسال

این فایل wp-config نگاه کردم اطلاعات اسم دیتا بیس و رمز درست مثل قبله اما برگه ها و نوشته ها داخل سایت نیست داخل پنل مدیریت 

ویرایش شده توسط مهران
لینک به ارسال

لطف کنید برید داخل همون دیتابیس که داخل فایل کانفیگ ست کردید ، دیتابیس رو باز کنید و برید تیبل wp_posts رو باز کنید ، ببینید اصلاً سطری رو پیدا میکنه . ( پستی داخل اون تیبل پیدا میشه یا نه ) .

اگر پیدا شد ، پس غیر ممکن هستش که داخل پنل ادمین وردپرس شما لیست پست هارو نتونه بیاره ...

به دقت نگاه کنید که دیتابیس رو درست وارد کرده باشید.

لینک به ارسال

خوب پس 99% اطلاعات دیتابیس رو اشتباه وارد کردید ( یا دیتابیس مورد نظر رو از phpmyadmin انتخاب نکردید ) .

روی همون تیبل wp_posts که کلیک کردید سطر ها باز میشند و با اسکرول ببرید جلوتر متن ها و آیدی و همه موارد رو نشون داده دیگه !

100% شما مشکلتون با دیتابیس هستش که اونهم به خاطر بی دقتی به وجود میاد .

دقیق دقیق بررسی کنید از اول .

اگر باز به نتیجه نرسیدید اطلاعات phpmyadmin و وردپرس رو پ.خ کنید تا خودم بررسی کنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...