• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
manv

خطوط مزاحم در پخش ویدئو

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام، من توی سایتم از ویدئو پلیر خوده وردپرس استفاده میکنم ولی یه مشکل داره

روی border سمت راست و بالای ویدئو یه خط مزاحم میندازه چطوری میتونم حذفش کنم ؟ 

لینک : http://manv.ir

نمونه ویدئو : http://manv.ir/2017/03/23/اهداف-انسان/

لطفا راهنمایی کنین با تشکر .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط M.Hajloo
      درود بر تمام عزیزان
      دوستان من میخوام توی مطالبم ویدئو قرار بدم و برای این کار نیز 1 هاست دانلود تهیه کردم
      مطالب زیادی توی همین انجمن و... خوندم در مورد بهترین پلیر وردپرس که بیشترشون را تست کردم اما مشکلم اینجاست که اگر پلیر html5 مانند پلیر خود وردپرس قرار بدم ارور error loading this resource رو بهم میده و اگر با یک پلیر مانند Jw Player استفاده کنم و روی حالت Flash قرار بدم فقط صدای ویدئو برام پخش میشه
      البته چیزی که هست من ویدئو از جای دیگه قرار بدم درست نمایش میده به عنوان مثال جهت تست لینک یکی از ویدئو های آموزشی همیار وردپرس رو قرار دادم بدون مشکل رو خود پلیر وردپرس نشون داد
      حالا به نظرتون مشکل از هاست دانلود من هست یا نه باید تغییری ایجاد کنم یا ... تا به درستی نمایش بده ؟
      سپاسگذارم
    • توسط mrasoul
      از آقایان و اساتید کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری ویدئو پلیر وردپرس و ویرایش کنم ؟ با سایزش مشکل دارم و میخوام به صورت ردصدی واردش کنم و رسپانسیوش کنم
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام
      من میخوام ویدئو پلیر خود وردپرس رو ویرایش کنم و سایز دلخواه خودمو بهش بدم . اما هرکاری میکنم نمیشه از داخل پوشه ی wp-includes->js->mediaelement اقدام کردم اما نمیشد عرض ویدئو رو کوچیک کرد . میخوام عرض ویدئو برای همیشه کوچیک بشه و با قالبم هماهنگش کنم
    • توسط Amir.

اجرای ویدیوی آنلاین یکی از مهمترین و جدیدترین کاربردهای مولتی مدیا در وب است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم امروز یک پلیر خیلی قوی و خوب به نام JW-player که آن را برخی کاربران به صورت دستی استفاده میکنند را برای وردپرس معرفی کنیم تا همه کاربران بتوانند ویدیو های خودشان را از طریق قسمت ارسال نوشته در مطالب خود قرار دهند از ویژگی جالب این پلیر میتوان به بکارگیری Flash و HTML5 اشاره نمود.
      پس امروز هم با ما باشید تا این افزونه جالب را با هم بررسی کنیم …
      از ویژگی های این افزونه میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :
      - پشتیبانی کامل از Flash و HTML5
      - قابلیت مدیریت ظاهر پلیر به صورت دلخواه
      - قراردادن فیلم شما در قالب فلش
      - سفارشی کردن لیست فایل های اجرایی
      - کد میانبر حرفه ای و بسیار آسان
      نصب و کار کردن با این افزونه بسیار ساده و واضح است اما به هر حال اگر جایی مشکلی داشتید میتوانید از این لینک استفاده نمائید
      موفق و پیروز و همراه و همیار وردپرس باشید …
      منبع : وردپرس98
      صفحه دریافت افزونه : http://wordpress.org...-for-wordpress/