رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقا این انجمن چه خبره ؟

قبلا یه سوال مهم رو حداقل جواب میدادن دوستان. 

من یه مدته از نسخه فارسی وردپرس استفاده میکنم (تمام ناهماهنگی ها ، به هم ریختگی ها ، خطاها و کلا همه ی مشکلات قالب ها و افزونه ها فقط و فقط با نسخه ی فارسیه وردپرسه)

آقا من از خیر نسخه فارسی گذشتم ، میخوام از نسخه ی اصلی بدون دردسر استفاده کنم (الان آخرین نسخه وردپرس اصلی رو دانلود کردم و دستی نصب کردم ، انگار نه انگار....) در قسمت آپدیت ها هم که اخیرا نسخه انگلیسی رو برای آپدیت حذف کردید. خواهش میکنم فقط و فقط لطف کنید بگید من برای خلاص شدن از نسخه فارسی وردپرس باید چه غلطی بکنم تا انشاالله دیگه نیازی به پشتیبانی شما هم نداشته باشم.

کلا سایت ما که تا الان با نسخه فارسی وردپرس بوده ، هیچ تمایلی به تغییر به نسخه ی اصلی نداره و تلاش من هم بی فایده ست

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، wpdan گفته است :

دوست عزیز نسخه های جدید وردپرس خودش فایل زبان رو داره

دقت داشته باشید فارسی ساز کارش بیشتر شمسی سازی هست

شما می تونید فایل اصلی رو از worpdress.org دانلود کنید اینجا هم هست نسخه جدید دانلود رودپرس 

فایل های لازم رو حذف و فایل های جدید رو جایگزین کنید/ افزونه فارسی ساز رو حذف کنید / داخل مسیر wp-content هم مواردی که کش هست رو حذف کنید.

دقت داشته باشید مشکلتون ممکنه به موارد دیگه ای مروبط باشه

در حال حاظر همه سایت های فارسی از این افزونه بدون مشکل استفاده می کنند

شما با دقت نخوندید پیام من رو

ببینید ، من از هیچ افزونه فارسی سازی استفاده نمیکنم ، و نمیخوام هم استفاده کنم. وردپرس نسخه اصلی رو هم دانلود کردم و دستی نصب کردم . اما وردپرس من از نسخه فارسی تغییر نمیکنه به نسخه اصلی ، هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده.

من اصلا کاری به فایل ترجمه وردپرس ندارم در اصل ، منظور اصلی من با لایه هاست (ینی دایرکشن های rtl)

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...