mpi

درخواست افزونه حمل و نقل

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

ممنون از راهنماییتون ، من از این افزونه Persian-Woocommerce-Shipping  استفاده کردم اما یک سوال دارم : 

1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 

متاسفانه توضیحی درباره این مساله نیست . لطفا راهنمایی کنید .

و قبل از ارائه این افزونه ، بحث حمل و نقل در وردپرس چطور انجام میشده ؟!!

با تشکر

ویرایش شده در توسط mpi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعید میدونم امکاناتش رو اینقدر ریز کرده باشه. با توجه به توضیحاتی که نوشتن و عکسهای موجود همچین قابلیتی رو درش ندیدم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا نمیدانم چطوری هست مثلا من مشکلی که دارم باهاش این هست که برای تهران 9500 میزنه این قیمت رو افزایش میدی بیشتر نمیشه و یا اگرم میشه میشه 33500 نمیدانم چرا اینطوری هست ...

این سوال دوستمون جالب بود!  "قبل از ارائه این افزونه ، بحث حمل و نقل در وردپرس چطور انجام میشد"

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Morteza گفته است :

بعید میدونم امکاناتش رو اینقدر ریز کرده باشه. با توجه به توضیحاتی که نوشتن و عکسهای موجود همچین قابلیتی رو درش ندیدم.

سلام

پس از چه افزونه ای به غیر از این استفاده کنم ؟ من واقعا تعجب میکنم دوستان وردپرسی از چه افزونه ای برای بحث حمل و نقل استفاده میکنن ؟ 

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود ووکامرس یک افزونه حمل و نقل خوب داره اما فکر میکنم پولیه.

یکسری افزونه برای حمل و نقل هست اما چون داستان حمل و نقل براساس فرمول بندی خاصی هست معمولا یکسری هزینه ها رو روی کار بصورت کلی میارن که همه رو پوشش میده. البته در ووکامرس. بیشتر سایتهایی که دیدم این کار رو انجام میدن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط a.sa
      با عرض سلام و خسته نباشید 
      دنبال کدی میگردم که خرید کاربران رو بر اساس استان محل زندگیشون محدود کنه (قبلا کاربر ثبت نام کرده)
      و این محدودیت لازم نیست پیچیده بشه
      فرض کنید ما محصولی داریم که میخوایم فقط به استان تهران بفروشیم و به اون محصول ویژگی تهران رو میدیم و میخوایم اگر کاربر مثلا از اصفهان بود وقتی وارد صفحه محصول مربوطه به تهران شد، بجای بخش اضافه کردن به سبد خرید پیامی مثل: "این محصول برای استان شما محدود شده است" مواجه بشه
      کدی که من میخوام کدیه که محصولات رو به دو ویژگی تهران و سایر استان ها تقسیم میکنه یعنی یسری محصولات فقط برای تهران به فروش میرسن و یسری سایر استان ها پس کد ما کلا با دو ویژگی تهران و سایر استان ها کار داره
      پس کدی که میخوایم کدی هست که کاربران رو بر اساس ویژگی محصولات(کلا دو ویژگی تهران، سایر استان ها) و استانی که موقع ثبت نام انتخاب کرده، در خرید محصولات محدود کنه 
      اگر میتونید بنده رو راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم 
      اگر کسی از دوستان میتونه این کار رو انجام بده هزینش رو لطفا بگه
    • توسط nazanin7730
      سلام مراحل نصب وردوپرس و لمپ روی سیستم ابونتو من انجام شده و بعد از ساخت دیتابیس و مراحل اولیه و واردشدن به صفحه سایتم در لوکال هاست و استفاده از ان بعداز خاموش کردن سیستم و تلاش مجدد در روز بعد موفق به دسترسی به صفحه سایتم نشدم
      با ادرس localhost/phpmyadmin به اررور mysql said connection field 
      و با ادرس localhost/mydatabasename با اررور establishing database مواجه شدم
      کدهای مربوطه در اینترنت هم در اخر جواب نمیدهد
    • توسط naderi
      سلام دوستان .. وقتتون بخیر باشه
      من میخوام یه تب بندی محصولات بزنم که توی هر تب محصولات یه دسته به شکل اسلایدر(carousel ) نمایش داده بشه ، یه تب هم برای نمایش "همه" داشته باشم ..
      افزونه ای هست که معرفی کنید بتونم اینکارو باهاش انجام بدم؟
      خود ویجت تب ویژوال کامپوزر رو تست کردم ولی با اون افزونه ای که محصولات رو به شکل اسلایدر نشون میده سازگاری نداره و درست نمایش نمیده
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط erfan98_
      سلام دوستان
      میدونیم که فایل robots باید بسته به نوع سایت و نیازهاش ساخته بشه.
      کسی میدونه چه معیارهایی رو باید ملاک قرار بدیم برای ساخت فایل ربات برای یه سایت خاص؟

مثلا بستن feed
      خطاهای وبمستر و ...                         

سپاس