رفتن به مطلب

فروش فایل دانلودی

AminHashemy

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید دوستان

یه سوال مهم داشتم

الان من یه فروشگاه فروش فایل های دانلودی راه انداختم

حالا میخوام لینک بذارم از فایل ها و افراد بعد از پرداخت لینک ها رو ببینن

حالا اگر لینک یکی خرید کرد و لینک رو کپی کرد یه جای دیگه خوب بقیه هم که میتونن دانلود کنن

چطوری میتونم جلوی این قضیه رو بگیرم؟ که فقط کاربر لاگین شده بتونه دانلود کنه و وقتی لاگین نشده و کلا غیر مجاز (کسی که خرید انجام نداده) خواست دانلود کنه جلوش گرفته بشه؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون

یاعلی

ویرایش شده توسط AminHashemy
لینک به ارسال

سلام

اگر از edd استفاده میکنید محدودیت تعداد دانلود بزارید. در بخش نوشتن توضیحات این امکان وجود داره که مثلا تعداد دانلود یه فایل رو روی 1 یا 2 بزارید یا اینکه بر اساس روز مهلت دانلود بدید.

روش دیگه محدود کردن دانلود به ip خاص هست که میتونید از افزونه Lock Downloads to IP استفاده کنید.

لینک به ارسال

لام ممنون از جواابتون

من از ووکامرس استفاده میکنم

و این که بخوایم تعداد بارها رو محدود کنیم مد نظرم نیست

اخه اینجوری راه حل نمیشه در واقع

من میخوام کاربری که خرید کرده هرچقدر دلش خواست دانلود کنه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوست عزیز اگر هر کاربر فقط یکبار هم دانلود کنه و قصد انتشار داشته باشه ، اینکار رو انجام میده

در مورد اینکه یک کاربر دیگه بتونه فایل های یک کاربر که خرید کرده رو ببینه اصلاً شدنی نیست و در استاندارد ووکامرس همچین چیزی وجود نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...