رفتن به مطلب

کدهایی برای بهینه سازی سایت

rey

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان نظرتون درمورد این کدها چیست ؟؟

remove_action( 'wp_head', 'feed_links_extra', ۳ ); // Display the links to the extra feeds such as category feeds

remove_action( 'wp_head', 'feed_links', ۲ ); // Display the links to the general feeds: Post and Comment Feed

remove_action( 'wp_head', 'rsd_link' ); // Display the link to the Really Simple Discovery service endpoint, EditURI link

remove_action( 'wp_head', 'wlwmanifest_link' ); // Display the link to the Windows Live Writer manifest file.

remove_action( 'wp_head', 'index_rel_link' ); // index link

remove_action( 'wp_head', 'parent_post_rel_link', ۱۰, ۰ ); // prev link

remove_action( 'wp_head', 'start_post_rel_link', ۱۰, ۰ ); // start link

remove_action( 'wp_head', 'adjacent_posts_rel_link', ۱۰, ۰ ); // Display relational links for the posts adjacent to the current post.

remove_action( 'wp_head', 'wp_generator' ); // Display the XHTML generator that is generated on the wp_head hook, WP version

جایی خوندم ک میگفت برای بهینه سازی سایت و بالا رفتن سرعت لود سایت تاثیر گذار هستن این کدها و داخل فانکشن هم قرار میگیرن .

لینک به ارسال

طبق توضیحاتی که جلوی هر کد نوشته شده ، هر کدوم میاد و یکی از بخشها رو از سورس کد قالب حذف میکنه.

مثلا با حذف ورژن وردپرس توسط wp_generator کاری میکنه براحتی نشه نسخه وردپرس رو تشخیص داد و از طریق مشکلات امنیتی اون نسخه خراب کاری کرد.

بقیه کدها هم به همین صورت

این کدها در فایل فانکشن قالب استفاده میشن...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

طبق توضیحاتی که جلوی هر کد نوشته شده ، هر کدوم میاد و یکی از بخشها رو از سورس کد قالب حذف میکنه.

مثلا با حذف ورژن وردپرس توسط wp_generator کاری میکنه براحتی نشه نسخه وردپرس رو تشخیص داد و از طریق مشکلات امنیتی اون نسخه خراب کاری کرد.

بقیه کدها هم به همین صورت

این کدها در فایل فانکشن قالب استفاده میشن...

سلام

بله در فانکشن قرار میگیرن .

پس با این حساب برای امنیت و بهینه سازی سایت موثر هستن .

ب طور کلی ، آیا شما توصیه میکنید از اینها استفاده کنم یا خیر ؟؟

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، rey گفته است :

سلام

بله در فانکشن قرار میگیرن .

پس با این حساب برای امنیت و بهینه سازی سایت موثر هستن .

ب طور کلی ، آیا شما توصیه میکنید از اینها استفاده کنم یا خیر ؟؟

خودم در پروژه هام از نمونه های این کدها استفاده میکنم.

توصیه میکنم شماهم استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...