رفتن به مطلب

نوشتن یک آجاکس کالبک برای userpro

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقت همگی بخیر من میخواستم برا افزونه user pro یک فرم آجاکس پیشرفته تعریف تا بتونم شماره موبایل طرف یک پیامک بره و بعد از وارد کردن کد عملیات ثبت نام تایید بشه من درگاه sms و api کد رو هم دارم فقط میخواستم از دوستان راهنمایی بگیرم چطور میتونم این روش رو پیاده کنم ممنون از راهنمایی دوستان 

لینک به ارسال

سلام کاری که می خواهید بکنید راحت نیست اگر به برنامه نویسی آشنا نیستید با یه برنامه نویس راجبش صحبت کنید و الا به ترتیب زیر عمل کنید 

اول از همه از طریق مستندات پنل اس ام استون نحوه ارسال اس ام اس رو با api   کلیدی که دارید بخونید

فرم ثبت نام اولیه رو بسازید و در اکشنش شرط بذارید که بعد از گرفتن مقدار user_login  و شماره موبایل  با استفاده از تابع rand  یک کد رندم بسازه کدها رو داخل یک COOKIE   مثلا با نام user_code ذخیره کنه و هم زمان از طریق کدهای ارسال اس ام اس به کاربر اس ام اس بده و بعد ری دایرکت بشه به بخش دوم فرم که بخش گرففتن کده 

یک تابع می نویسید که اگر فیلد کد تایید پر شد کوکی user_code رو باهاش تطبیق بده و اگر یکسان بودند کدهای زیر رو اجرا کنه :

$user_id = username_exists( $user_name );
if ( !$user_id and email_exists($user_email) == false ) {
	$random_password = wp_generate_password( $length=12, $include_standard_special_chars=false );
	$user_id = wp_create_user( $user_name, $random_password, $user_email );
} else {
	$random_password = __('User already exists.  Password inherited.');
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...